Zapytanie
507... telefon


Średnia ocena: 5 z 11 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2700 zł

DJ Bzyk

Cześć!

Szukasz DJa/Wodzireja na swoje Wesele lub inną okazję? Jesteś w dobrym miejscu. Gwarantuję, że porwę gości do tańca i zabawy, a na dodatek nie zedrę ogromnych pieniędzy za usługę.

Czym charakteryzuje się moja oryginalność? Tym, że zawsze potrafię zaskoczyć swoimi pomysłami, nawet najbardziej wymagających. Muzyka sprawia mi niesamowitą radość, dlatego też zawsze na sali zostawiam 120% swojego zaangażowania, nie tylko dla pieniędzy ale przede wszystkim dla uśmiechu i zadowolenia każdego z gości. A to prowadzi do dwóch rzeczy: bolących na drugi dzień nóg oraz telefonu z zapytaniami gości o terminy. Może to mało skromne, ale właśnie dzięki takiemu działaniu, w ciągu 3,5 roku udało mi się zanotować ogromny progres i założyć firmę.

Posiadam wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie oraz sprzęt, który pomaga mi w pracy jak konsola, wytwornica dymu czy bezprzewodowe mikrofony. Zewnętrzny wygląd stanowiska można zobaczyć na zdjęciu poniżej. Dodatkowo oczywiście posiadam inne atrybuty, które uświetnią zabawy integracyjne dla wszystkich gości.

Jestem osobą pełną energii, nie bojącą się podczas przerwy wyjść do ludzi, porozmawiać czy nawet pośpiewać, po to by wprowadzić świetną atmosferę i wywołać uśmiech na twarzy.

Masz swoje ulubione piosenki lub jakiś konkretny styl? W czym problem? Podczas podpisywania umowy wszystko możemy ustalić. Przebieg przyjęcia ustalany jest zawsze indywidualnie. Chętnie wysłuchuję pomysłów jak i służę swoja wiedzą i doświadczeniem.

Możliwość prowadzenia Wesela przez duet DJ/Wodzirej, w ofercie saksofon i gitara oraz akordeon w cenie. 

Gwarantuję wysoką jakość moich usług w bardzo dobrej cenie! Chętnie pomogę przy wyborze innych usługodawców tj. fotograf, kamerzysta itd. 
Zapraszam po wolne terminy na 2023/24/25

Pozdrawiam i do zobaczenia na muzycznych parkietach.
DJ Bzyk :)

  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Fotobudka
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Joanna S 2023-03-29 06:57:21

Ocena: 5

całego serca polecam tego pana! :) Wysłuchał naszych oczekiwań, podpowiedział nam kilka rzeczy i idealnie dopasował muzykę do naszego gustu. Bloki muzyczne były odpowiednio długie i urozmaicone, pan Grzegorz po prostu obserwował jak bawią się goście i pod to dobierał piosenki. Zabawy, które zaproponował trzymały poziom i ściągnęły wszystkich na parkiet, jeszcze długo po weselu goście chwalili naszego Dj-a. My z mężem jesteśmy zachwyceni współpracą :)

M Marta 2023-03-29 06:56:37

Ocena: 5

Nie ma bardziej pozytywnej, szalonej jak i mega profesjonalnej osoby jak Grzesiu! DJ z ogromnym poczuciem humoru i znakomitymi pomysłami. Wybór Grzesia na wesele był strzałem w sedno. Zarówno my jako Para Młoda tak i goście jesteśmy zachwyceni poprowadzeniem całego wesela. Niejeden kilkuosobowy zespół może się schować przy Grześku! Oprócz świetnego prowadzenia wesela miał czas porozmawiać z gośćmi oraz trafić w gust muzyczny każdego na sali. Od pierwszego spotkania w celu omówienia szczegółów i poznania oferty Grzesiek ujął nas swą osobą i od razu wiedzieliśmy że nie wyobrażamy sobie poprowadzenia imprezy weselnej przed kogoś innego. Z całego serca polecam i mam nadzieję że jeszcze nie raz uda nam się wspólnie zaliczyć niejedna imprezę! Marta i Adrian

A Aleksandra 2023-03-24 08:04:00

Ocena: 5

Swoją opinię rozpocznę od tego że nie będzie to opinia a chwalipost :) Grzesiek ujął nas od pierwszego spotkania w styczniu. Wszystko nam bardzo ładnie wyjaśnił, opowiedział o tym jak pracuje, jakie są jego doświadczenia, ale też odpowiedział na wszystkie moje pytania (a miałam ich sporo). Zdecydowaliśmy się na współpracę. Na 2 tygodnie przed weselem spotkaliśmy się aby dokładnie omówić całe wesele. Grzesiek podsunął nam kilka fajnych pomysłów i sugestii. Samo wesele to mistrzostwo świata w jego wykonaniu. Różnorodność muzyki spowodowała że bawili się wszyscy goście. Grzesiek przeprowadził różne zabawy a oczepiny i belgijka były tak epickie że przejdą do historii wśród naszych przyjaciół i rodziny. Wesele trwało do 6 rano i byłoby jeszcze gdyby sala nie kazała nam już kończyć :) Już po weselu wszyscy goście zachwalali naszego DJ i powtarzali, że nigdy w życiu nie przypuszczali że jedna osoba może być tak świetnym wodzirejem i DJ w jednej osobie. Grzesiek jeszcze raz bardzo, bardzo Ci dziękujemy ze najlepszą imprezę na jakiej kiedykolwiek byliśmy :D! Polecamy z całego serca usługi DJ Bzyka :)!

D Dorota 2023-03-24 08:02:22

Ocena: 5

Z całego serca polecam Dj , sympatyczny człowiek ,który zna się na tym co robi,bardzo pomocny, kontaktowy, rozkręca imprezę do samego rana , dziękujemy raz jeszcze za wspaniałe wesele , za udaną zabawę ♥️

P Patrycja 2023-03-24 08:01:36

Ocena: 5

Meeeega zadowoleni z pomocy Grzesia!!! Lepszego wesela nie mogliśmy sobie wymarzyć! Na parkiecie wszyscy się bawili, każdy był uśmiechnięty i chętny do zabaw! Odwalił kawał dobrej roboty! Strzał w 10! Dziękujemy z całego serca! Patrycja i Adrian

K Katarzyna 2023-03-21 08:18:46

Ocena: 5

Zdecydowanie najlepszy DJ z jakim mieliśmy do czynienia przy okazji imprez! Organizacja imprezy od strony technicznej (czyli świetny kontakt z nami przed imprezą oraz z gośćmi w czasie samego wesela) znakomita :D Nie musieliśmy się martwić przebiegiem imprezy- DJ poprowadził nas płynnie od przywitania, przez oczepiny, do samego końca. Doskonale wyczuwał potrzeby gości, świetne zabawy integracyjne, DJ prowadzi konsultacje z parą młodą na bieżąco, nie zmusza, jest elastyczny, nie przedłuża na siłę bloków tanecznych :) Goście zachwyceni zadawali nam pytania jak udało nam się znaleźć tak dobrego DJ-a :D Polecamy z całego serca! :D

J Justyna K. 2023-03-21 08:17:33

Ocena: 5

Z całego serca możemy polecić Bzyka. Mieliśmy obawy jako że nie braliśmy nikogo z polecenia ale mieliśmy dobre przeczucie No i zaufaliśmy Grzesiowi. Drugi raz wybralibyśmy tak samo. Fajne pomysły, różnorodna muzyka, nie było problemu z zadna Dedykacją, prosba ani z niczym innym. Da sie ze wszystkim dogadac bez problemu.Polecamy!

B Barbara L 2022-04-05 09:46:15

Ocena: 5

Dziękujemy raz jeszcze za wspaniałą zabawę! Było cudownie i wszyscy goście świetnie się bawili i do dziś wspominają ten dzień. Muzyka różnorodna i dopasowana do gości w każdym wieku. Ciekawe i kreatywne zabawy powodujące salwy śmiechu i dodające pozytywnej energii, a zarazem integrujące bawiących się gości. Polecamy wszystkim parom szukającym DJ-a na wesele! Pozdrawiamy ciepło Barbara i Piotr.

M Michał P 2022-03-17 16:07:24

Ocena: 5

Dj warty polecenia 😊 wszyscy goście świetnie się bawili 😎 DJ Bzyk zdecydowanie potrafi porwać tłum (bez względu na wiek), sprawić, że wszyscy są zaangażowani w zabawy taneczne i integracyjne. Dodatkowym atutem jest też poczucie humoru, które sprawia, że goście ciągle mają uśmiechy na twarzach 😁 polecamy wraz z żoną!

A Angelika 2022-03-14 14:36:54

Ocena: 5

Pięć gwiazdek to za mało żeby ocenić pracę Grzesia. Dj na najwyższym poziomie. Rozkręci każdą imprezę. Parkiet na naszym weselu był wypełniony po brzegi do samego końca. Goście byli zachwyceni prowadzeniem imprezy, pytali gdzie znaleźliśmy takiego super DJ'a. Z czystym sumieniem będziemy polecać go wszystkim dookoła!

Tagi: Gliwice, Oprawa, DJ na wesele

Powrót