Zapytanie
793... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dj Dami

Jako wieloletni DJ i wodzirej mam ogromne doświadczenie w prowadzeniu wesel i dobraniem najlepszej muzyki. Można mi zaufać. Wychodzę z założenia, że ten wyjątkowy dzień zasługuje na równie wyjątkową oprawę muzyczną. Przy zleceniach dotyczących wesel, tak jak przy imprezach firmowych, przydaje mi się moje klubowe doświadczenie jako DJ. Potrafię rozgrzać atmosferę na parkiecie i sprawić by wszyscy ruszyli do tańca. Prowadzenie zabaw, tańców, oczepin nie jest dla mnie problemem. Jestem elastyczny, jeśli chodzi o preferencje muzyczne i wyboru zabaw Państwa Młodych – w końcu to Wasz dzień.

Moje wieloletnie doświadczenie i obeznanie w weselach, gwarantuje znakomicie dobrany repertuar muzyczny. Bardzo ważne dla mnie, jak przy każdym zleceniu, jest rozmowa i uzgodnienie wymagań nowożeńców. Niemniej, obserwowanie reakcji gości również pozwala mi ukierunkować swoją playlistę. Z racji, że moim celem jest ciągłe doskonalenie swoich DJ umiejętności oraz poszerzaniem swojej oferty, będę mógł Wam zaproponować szereg sprawdzonych usług weselnych, m.in. ciężki dym, napis LOVE, napis MIŁOŚĆ, foto budka, które z pewnością sprawią, że ten dzień będzie naprawdę magiczny.

To z Wami mam zaszczyt tworzyć historię, która żyje przez długie lata. Właśnie dlatego dokładam wszelkich starań, aby TEN DZIEŃ był dla Was niezapomniany i wyjątkowy a podczas każdego wspomnienia budził motyle w brzuchu. Wybaczcie mi, gdy Wasi goście płaczą ze śmiechu podczas moich zabaw i animacji - nic na to nie poradzę. Jeśli organizujecie wesele, poprawiny, to podobno z Dj Dami nie da się nudzić. Tak słyszałem. Chcecie się przekonać? Czekam na telefon.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Fotobudka
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bielsko-Biała, Oprawa, DJ na wesele

Powrót