Zapytanie
509... telefon

DJ Damiano - Zwierciadło Waszych Emocji

Tarnobrzeg, Podkarpackie,

W pobliżu: Staszów, Opatów, Ropczyce, Dębica, Jarosław, Sandomierz, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Ostrowiec Świętokrzyski, Jasło, Krosno, Leżajsk, Kolbuszowa, Lubaczów, Nisko

509... telefon
Wyświetleń: 152


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3500 zł

Sprawdź nasze wolne terminy

sobota, 31 sierpnia 2024
Rabat - 10% - DJ Damiano - Zwierciadło Waszych Emocji

sobota, 21 września 2024
Rabat - 10% - DJ Damiano - Zwierciadło Waszych Emocji

DJ/Wodzirej/Konferansjer Damiano na Twoje Wesele - Zwierciadło Waszych EmocjiMoim atutem jest nie tylko idealne dopasowanie muzyczne, czy technika ale również zabawy i animacje z klasą... 

Potrafię zabawić wszystkich i sprawić, że na parkiecie znajdą swoje miejsce goście od lat 5 do 105. Zabawy dobieram do uczestników, zawsze z klasą i humorem. Nie byłoby to możliwe bez profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego Elektro Voice, Prodipe, Pioneer, którym mogę obsłużyć imprezy nawet do 250 osób. Do tego mam cztery ruchome głowice, którymi oświetlę salę i w delikatny sposób zapełnię wzorami parkiet, a subtelne światło z Lamp Retro dopełni cały efekt tanecznej zabawy. W zanadrzu posiadam też wytwornice dymu estradowego (lekki dym), maszynę do baniek która świetnie sprawdza się w trakcie zabawy lub gdy pojawia się np. tort a wszystko dopełnia Ledowy napis w stylu retro: „SŁODKIE CHWILE”.

Stawiam na humor i integrację. Zanim spotkamy się na weselu, wyciągnę Was na spotkanie, zadzwonię, napiszę SMS-a, czy mejla, coś podpowiem, ale najważniejsze — zawsze dostosuję się do Waszych wymagań i oprawię Wasze wesele tak, jak to sobie wymarzyliście.


Jeśli zainteresowała Was moja oferta, to pewnie teraz zapytacie o cenę...

Powiem tyle — moje ceny nie należą do najniższych, ale do najwyższych też im trochę brakuję. Zadzwońcie, porozmawiamy. 

Jeśli zatem szukacie kogoś, kto sprawi, że Wasz najpiękniejszy dzień w życiu będzie niezapomniany na zawsze, a do tego na bardzo długo, zapisze się w pamięci gości, wybierzcie mnie, abym był Zwierciadłem Waszych Emocji! Jestem do Waszej dyspozycji. DJ Damiano.

  • Prowadzenie zabaw weselnych
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tarnobrzeg, Oprawa, DJ na wesele

Powrót