Zapytanie
600... telefon


Średnia ocena: 5 z 9 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

4000 zł

Wesela z artystami ✨ WOLNE TERMINY 2023

✔dj ✔wodzirej-aktor ✔skrzypce ✔saksofon ✔wokal ✔akordeon ✔perkusja

👉 Sprawdź opinie: KLIKNIJ

👉 Posłuchaj muzyki: KLIKNIJ

✔dj ✔wodzirej-aktor ✔skrzypce ✔saksofon ✔wokal ✔akordeon ✔perkusja

👉 Realizacja imprez na najwyższym poziomie muzycznym i estetycznym. Artyści, ludzie sceny, instrumentaliści orkiestry oraz twórcy indywidualni, uczestnicy „talent-show”.


👉 Obsługa konferansjerska najlepszych ludzi w branży, perfekcyjna dykcja i kreatywność treści. Umiejętne łączenie stylów muzycznych wynikające z pasji.

👉 Estetyka stanowiska oraz nagłośnienie niekwestionowanej marki dźwięku BOSE. Oświetlenie LED, ciepłe barwy i kultura realizacji to coś co nas wyróżnia na tle konkurencji.

🔶🔷🔶

Ofertę kieruję do osób pragnących przeżyć noc przebojów, ceniących sobie wesela w formie imprez, bez infantylnych treści. Zajmuję się oprawą muzyczną ponad 15 lat. Kiedy ja mam termin już zajęty, zarekomenduję Ci ludzi z mojego otoczenia, którzy realizują zlecenia na równie wysokim poziomie artystycznym. Oferujemy dowcip sytuacyjny, żonglerkę słowem i przyjazne gesty. Prowadzimy powitania i aranżujemy interakcje, a artyści instrumentaliści wzbogacają ofertę, dając gościom doskonałą rozrywkę. Jako absolwent dziennikarstwa i komunikacji medialnej, z ogromną pasją do muzyki i dbaniem o standardy obsługi klienta, wiem jak dobrać najlepszych członków zespołu wg klucza: kunszt & kultura & prezencja.

🔶🔷🔶

Wszyscy legitymujemy się kilkunastoletnim doświadczeniem w realizacjach muzycznych. W naszym portfolio są wesela, bankiety, imprezy firmowe i okolicznościowe. Gwarantujemy najwyższy poziom artystyczny i kurtuazję w komunikacji. Inwestując w ofertę Dj Danny Ro Events stawiasz na profesjonalizm i technologię sceniczną. Zapomnij o obawach i śpij spokojnie. Pracujemy na sprzętach takich brandów jak Pioneer, QSC, Shure, Denon, Bose. To niezawodność, krystaliczny dźwięk i reprodukcja plików muzycznych.

🔶🔷🔶

Imprezy realizujemy z artystami kultury i sztuki. Wodzirej-aktor gwarantuje wysoką kulturę słowa, dykcję, mistrzowski tembr i kreatywność prowadzenia. Wszystko po to, aby przyjęcie było ekskluzywne i poprowadzone z klasą, co wyniesie je na inny poziom. Warto pomyśleć o tych atutach komponując zestaw na swoje przyjęcie. To może być również ciekawym przeżyciem dla gości, ponieważ będą obcować z ludźmi sztuki, których podziwiają w teatrze i telewizji.

🔶🔷🔶

Instrumentaliści w moim zespole to absolwenci Akademii Muzycznych, koncertujący w kraju i za granicą oraz nagrywający własne utwory. To również uczestnicy programów "talent show", którzy mają za sobą występy na dużej scenie. Ponadto grając codziennie w orkiestrze gwarantują niezmiennie wysoki poziom artystyczny. Rozbudowanie zespołu to nie tylko urozmaicenie repertuaru, ale również tzw. efekt WOW podczas występu (np. dj+saksofon+wokal) i zachwyt wśród uczestników imprezy, co przełoży się na większe chęci do tańca.

🔶🔷🔶

Skomponuj swoją ofertę – zachęcam do kontaktu – po uzgodnieniu wolnego terminu ustalimy szczegóły i formę prowadzenia przyjęcia, a po owocnych rozmowach zobaczymy się na parkiecie, czego oczywiście wszystkim Państwu życzę.Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Maciej 2022-11-24 19:03:55

Ocena: 5

Fantastyczny DJ, bardzo profesjonalnie zorganizowana i poprowadzona oprawa wesela. Wcześniejsze konsultacje pozwoliły ustalić dokładnie preferencje i było tak jak sobie wymarzyliśmy. Goście się świetnie bawili, wiele osób bardzo chwaliło muzykę. Zabawy weselne poprowadzone z dużym zaangażowaniem i smakiem. Zdecydowanie polecam, przede wszystkim jako para młoda wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach, co oszczędziło stresów.

D Daria 2022-05-17 12:34:10

Ocena: 5

Dziękujemy za imprezę w sobotę!!! Było genialnie!!! Goście bardzo zadowoleni muzyką - petarda!

J Jadwiga 2021-11-30 21:00:05

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela! Lepszego nie mogliśmy sobie wyobrazić :) Świetny dobór muzyki, wspaniała atmosfera, goście bardzo zadowoleni. Polecamy!

K Karolina 2021-09-13 17:14:39

Ocena: 5

Przyjęcie weselne to wydarzenie na którym Para Młoda chce mieć jak najlepszego prowadzącego oraz jak najlepszą muzykę. Warunki te zdecydowanie spełnił Pan Daniel oraz Pan Wojciech. Kontakt szybki i bardzo dobry. Wszelkie nasze prośby oraz ustalenia zostały spełnione. Nie jesteśmy osobami, które kochają oczepiny, zabawy itd. Tutaj jednak wszystko zostało wykonane bardzo gustownie, elegancko i ze smakiem. Wspólne zabawy typu 'bejgijka' wyszły super. Goście na parkiecie do samego rana to najlepsza recenzja. Bardzo polecamy.

E Elżbieta 2021-08-02 20:57:22

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną oraz przecudną zabawę. Było wspaniale. :D

M Mariusz 2021-06-22 18:04:58

Ocena: 5

Gorąco polecamy współpracę z Panem Danielem, sprawił że zabawa była bardzo udana.

P Paulina 2021-01-15 21:27:19

Ocena: 5

Najlepszy duet genialnie rozkręcający imprezę! Bardzo dziękujemy za cudowne poprowadzenie naszego wesela! Pozdrawiamy gorąco i polecamy dalej!:-)

A Agata 2021-01-12 07:40:46

Ocena: 5

Chcielibyśmy bardzo podziękować za super oprawę muzyczną naszego wesela. Jesteśmy zadowoleni, goście również bardzo chwalili muzykę. Może do zobaczenia kiedyś, pozdrawiamy :)

M Marta i Eduardo 2021-01-11 07:22:49

Ocena: 5

Panie Danielu! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Pana wkład w poprowadzenie naszego wesela! Muzyka była dobrana idealnie, goście świetnie się bawili i byli zachwyceni! Nawet "nietańczący" zagościli wiele razy na parkiecie! Świetna robota, pełen profesjonalizm, na pewno będziemy Pana polecać! :)

Tagi: Warszawa, Oprawa, DJ na wesele

Powrót