Zapytanie
600... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3000 zł

DJ Danny Ro - Eventy Wesela Bankiety

To będzie noc (i moc) przebojów, która Was pozytywnie zaskoczy!

Kilkanaście lat doświadczenia za konsolą, bale karnawałowe, jubileusze, imprezy studenckie, klubowe, przyjęcia weselne, eventy firmowe. Nienaganna prezencja zawsze stosownie do sytuacji i profilu imprezy, elokwencja i spontaniczność, a przede wszystkim topowe, sprawdzone przeboje. Jako DJ/konferansjer prowadzę powitania, aranżuję interakcje taneczne, toasty i konkursy oczepinowe, a współpracujący artyści wzbogacają ofertę, dając gościom doskonałą rozrywkę.

Wesela prowadzę w formie imprez i ofertę kieruję do osób pragnących przeżyć noc przebojów, ceniących sobie elegancką zabawę i lubiących muzykę. Selekcja i dobór repertuaru to czysta autopsja i pasja jaką jest muzyka. Aranżacja konkretnych utworów zawsze jest dopasowana do okoliczności i profilu imprezy. Gram w stylu lat 70/80/90/2000 + wybrane hity z obecnych list przebojów, gdzie w przypadku wesel lub imprez okolicznościowych to najlepsza recepta. Chcesz usłyszeć swoje hity? Największą umiejętnością jest połączenie ulubionych przebojów klienta z oczekiwaniami gości. Rock, pop, disco, jazz – serwuję też piosenki francuskie, włoskie i polskie. Nie prowadzę imprez w stylu disco polo.


Zapraszam na moją stronę internetową www.dannyro.com do zakładki MUZYKA po przykładowe prezentacje muzyczne na Twoją imprezę, posłuchaj również DEMO artystów, którzy zadbają o świetną zabawę! W zakładce OPINIE znajdziesz mnóstwo rekomendacji z e-mailami i SMS-ami od zadowolonych klientów!

UWAGA – chcesz imprezę w klubowym stylu? Wejdź na mój profil SoundCloud i sprawdź jak miksuję! soundcloud.com/user-565559415

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paulina 2021-01-15 21:27:19

Ocena: 5

Najlepszy duet genialnie rozkręcający imprezę! Bardzo dziękujemy za cudowne poprowadzenie naszego wesela! Pozdrawiamy gorąco i polecamy dalej!:-)

A Agata 2021-01-12 07:40:46

Ocena: 5

Chcielibyśmy bardzo podziękować za super oprawę muzyczną naszego wesela. Jesteśmy zadowoleni, goście również bardzo chwalili muzykę. Może do zobaczenia kiedyś, pozdrawiamy :)

M Marta i Eduardo 2021-01-11 07:22:49

Ocena: 5

Panie Danielu! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Pana wkład w poprowadzenie naszego wesela! Muzyka była dobrana idealnie, goście świetnie się bawili i byli zachwyceni! Nawet "nietańczący" zagościli wiele razy na parkiecie! Świetna robota, pełen profesjonalizm, na pewno będziemy Pana polecać! :)

Tagi: Warszawa, Oprawa, DJ na wesele

Powrót