Zapytanie
600... telefon


Średnia ocena: 5 z 6 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3000 zł

Sprawdź nasze wolne terminy

sobota, 02 października 2021
Termin wolny - DJ Danny Ro

sobota, 16 października 2021
Termin wolny - DJ Danny Ro

sobota, 30 października 2021
Termin wolny - DJ Danny Ro

DJ Danny Ro - Eventy & Wesela & Bankiety

To będzie noc (i moc) przebojów, która Was pozytywnie zaskoczy!

👉 Sprawdź moje opinie: www.dannyro.com/#testimonials

👉 Posłuchaj muzyki i artystów: www.dannyro.com/#team

Szukasz DJ-a, który trafi w sedno i zawsze ma asa w rękawie? Zapraszam, gwarantuję wysoki poziom artystyczny i kurtuazję w komunikacji.

DJ na wesele, kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu imprez, bale karnawałowe, jubileusze, przyjęcia weselne, eventy firmowe, imprezy klubowe oraz wesela bez disco polo. Muzyka dance, house, jazz, pop, rock, oldies. Ofertę uszlachetnia wodzirej oraz instrumenty – skrzypce, saksofon, wokal. Nienaganna prezencja zawsze stosownie do sytuacji i profilu imprezy, elokwencja i spontaniczność. Jako DJ/konferansjer prowadzę powitania, aranżuję interakcje taneczne i konkursy oczepinowe, a współpracujący artyści wzbogacają ofertę, dając gościom doskonałą rozrywkę.

Wesela prowadzę w formie imprez i ofertę kieruję do osób pragnących przeżyć noc przebojów, ceniących sobie elegancką zabawę i lubiących muzykę. Selekcja i dobór repertuaru to czysta autopsja i pasja jaką jest muzyka. Aranżacja konkretnych utworów zawsze jest dopasowana do okoliczności i profilu imprezy. Gram w stylu lat 70/80/90/2000 + wybrane hity z obecnych list przebojów, gdzie w przypadku wesel lub imprez okolicznościowych to najlepsza recepta. Chcesz usłyszeć swoje hity? Największą umiejętnością jest połączenie ulubionych przebojów klienta z oczekiwaniami gości. Rock, pop, disco, jazz – serwuję też piosenki francuskie, włoskie i polskie.


Nie prowadzę imprez w stylu disco polo oraz niekulturalnych zabaw.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Karolina 2021-09-13 17:14:39

Ocena: 5

Przyjęcie weselne to wydarzenie na którym Para Młoda chce mieć jak najlepszego prowadzącego oraz jak najlepszą muzykę. Warunki te zdecydowanie spełnił Pan Daniel oraz Pan Wojciech. Kontakt szybki i bardzo dobry. Wszelkie nasze prośby oraz ustalenia zostały spełnione. Nie jesteśmy osobami, które kochają oczepiny, zabawy itd. Tutaj jednak wszystko zostało wykonane bardzo gustownie, elegancko i ze smakiem. Wspólne zabawy typu 'bejgijka' wyszły super. Goście na parkiecie do samego rana to najlepsza recenzja. Bardzo polecamy.

E Elżbieta 2021-08-02 20:57:22

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną oraz przecudną zabawę. Było wspaniale. :D

M Mariusz 2021-06-22 18:04:58

Ocena: 5

Gorąco polecamy współpracę z Panem Danielem, sprawił że zabawa była bardzo udana.

P Paulina 2021-01-15 21:27:19

Ocena: 5

Najlepszy duet genialnie rozkręcający imprezę! Bardzo dziękujemy za cudowne poprowadzenie naszego wesela! Pozdrawiamy gorąco i polecamy dalej!:-)

A Agata 2021-01-12 07:40:46

Ocena: 5

Chcielibyśmy bardzo podziękować za super oprawę muzyczną naszego wesela. Jesteśmy zadowoleni, goście również bardzo chwalili muzykę. Może do zobaczenia kiedyś, pozdrawiamy :)

M Marta i Eduardo 2021-01-11 07:22:49

Ocena: 5

Panie Danielu! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Pana wkład w poprowadzenie naszego wesela! Muzyka była dobrana idealnie, goście świetnie się bawili i byli zachwyceni! Nawet "nietańczący" zagościli wiele razy na parkiecie! Świetna robota, pełen profesjonalizm, na pewno będziemy Pana polecać! :)

Tagi: Warszawa, Oprawa, DJ na wesele

Powrót