Zapytanie
791... telefon

Dj Expresso - Wodzirej - Akordeonista

Pożowska 2, Końskowola, Lubelskie,

W pobliżu: Bielsko-Biała, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy, Zamość, Świdnik, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Krasnystaw, Hrubieszów, Ryki, Łuków, Dęblin, Radzyń Podlaski

791... telefon
Wyświetleń: 1083


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

Dj Expresso - Wodzirej - Akordeonista

Mam na imię Tomasz, swoją przygodę z muzyką rozpocząłem w 1992 roku gdzie przez 10 lat grałem w zespole muzycznym. Od 2002 roku swoje upodobania muzyczne i doświadczenie wykorzystuję jako profesjonalny Dj i wodzirej organizując i prowadząc małe , duże i ogromne imprezy. Muzyka to moja pasja i moje życie, co widzą i potwierdzają moi klienci. Jest ich już naprawdę spore grono, iż kalendarz prowadzonych przeze mnie imprez okolicznościowych jest dosyć napięty. Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klienta, dlatego zawsze do każdej imprezy, eventu podchodzę bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Ty mówisz jakie masz oczekiwania, jak chcesz, żeby wyglądała impreza, a ja przedkładam moje propozycje i… działamy.

Prowadzę zarówno imprezy taneczne takie jak wesela, studniówki, dyskoteki jak również imprezy firmowe, bankiety, imprezy integracyjne i okolicznościowe. Dj Expresso gwarantuje Wam udaną, niezapomnianą imprezę, z której wszyscy z pewnością będą zadowoleni, ponieważ posiadam bardzo duży repertuar, na który na bieżąco w czasie imprezy mają wpływ również Wasi goście.

Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń, wyjątkowej atmosfery i udanej imprezy czy wesela zapraszam do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Fotobudka
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Końskowola, Oprawa, DJ na wesele

Powrót