Zapytanie
695... telefon
Wyświetleń: 2040


Średnia ocena: 5 z 46 głosów

Zobacz opinie

DJ KAM - Śpiewający DJ / Konferansjer / Wodzirej! 4 w 1!

Tylko u mnie znajdziesz wokal na żywo, autorskie gry, animacje, legalną muzykę, ogarnięty ZAIKS i fakturę po! Charyzma i poczucie humoru także w cenie! 😃🎙📞 Stwórzmy ten dzień razem! Gotowi? 🥳

DJ / PREZENTER – zależy Ci na dobrym doborze repertuaru do Twoich gości? Obserwując parkiet podążam za gustami bawiących się, natomiast nie
zapominam o nieśmiertelnych ponadczasowych klasykach czy największych radiowych nowościach ostatnich lat. Z każdego gatunku muzycznego wygrzebuje perełki, które znają wszyscy i przy których zabawa jest murowana.

KONFERANSJER – kultura słowa i dobre prowadzenie imprezy to klucz do sukcesu. 2 letnia praca w studenckim, krakowskim radio – Radio17 nauczyła mnie, jak dobrze mówić do mikrofonu. Poczucie humoru i radiowy głos to moje mocne strony. Przynajmniej tak mawiają :D

ANIMATOR – nie chcesz nudy na Twojej imprezie, chcesz zapewnić gościom rozrywkę z najwyżej półki organizując dla nich zabawy, w tym również integracyjne. Zostaw to mnie. Kurs wychowawcy oraz animatora, wyjazdy na kolonie z dzieciakami pozwoliły zdobyć cenne doświadczenie, które wykorzystuje na weselach prowadząc dla Was i waszych gości zabawy. Smacznie, z kulturą, bez żadnej żenady.

WOKALISTA – chcesz zaskoczyć swoich gości i zorganizować koncert na swoim weselu. Ze mną masz 2 w 1. Ten koncert będzie trwać przez całe Twoje wesele. Wieloletnie doświadczenie studyjne i estradowe, setki zagranych koncertów. Supportowanie takich gwiazd jak Mrozu, Dawid Kwiatkowski, Zbigniew Wodecki, Myslowitz, C-Bool, Rafał Brzozowski, Sarsa, Ewa Farna czy Sylwia Grzeszczak. Mogę poszczycić się także udziałem w programach „Bitwa na Głosy 3” gdzie wraz z Ewą Farną doszliśmy do finału, „X-Factor 2014”, „Must be the music” czy II edycji "Śpiewajmy razem! All Together Now!"

ŚLUB – wesele powinno być magiczne, ale ta magia często zaczyna się już w kościele, bo to tam padają najważniejsze słowa wypowiedziane tego dnia.Zależy Ci, by najpiękniejsza ceremonia w Twoim życiu była przystrojona śpiewem na żywo? Tego dnia nie tylko poprowadzę Twoje wesele, ale także zaśpiewam na Twoim ślubie akompaniując sobie na gitarze. Wspólnie wybierzemy utwory, które są dla Was ważne lub po prostu Wam się podobają. W tej kwestii również możecie liczyć na moje doświadczenie.

AKUSTYK - skończone inżynierskie studia z Elektrotechniki, studia magisterskie z Inżynierii Akustycznej, praktyki zawodowe w firmach nagłośnieniowych czy studiach nagraniowych sprawiły, że wystroje sprzęt nawet na najbardziej wymagającej akustycznie sali. Jednym słowem – będzie brzmiało dobrze.

Oferuję Ci całe bogactwo swego doświadczenia zawodowego, pomysłowość, wysoką kulturę osobistą i elastyczność. Elegancja, klasa, humor, a przede wszystkim łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością sprawią, że będę doskonale wiedział jak zrealizować Twoje potrzeby. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i zawsze dogaduje wszystkie aspekty dotyczące przebiegu Waszego wymarzonego przyjęcia. Posiadam bogatą dyskografię i nie straszny mi żaden gatunek muzyczny. Jestem otwarty na dedykacje i piosenki na życzenie, bo wiem ile przyjemności sprawia to Wam i Waszym gościom podczas zabawy. Pamiętajcie, tego dnia to WY jesteście najważniejsi, a ja sprawię by tak było! I wierzcie mi, goście zapamiętają ten dzień na długo.

* MUZYK NA ŻYWO - współpracuję z wieloma saksofonistami, skrzypkami, gitarzystami oraz perkusjonistami. Chętnie przedstawię Ci oferty muzyków grających na instrumencie, który Cię interesuje.
* WOKALISTKA - współpracuję z wieloma znakomitymi wokalistkami znanymi z programów talent show. Takie rozwiązanie daje Wam pełny wachlarz żywych wokali na Waszej imprezie. Męski wokal dja oraz damski wokal wokalistki.
* TŁUMACZ - współpracuję z polskimi tłumaczami, którzy biegle posługują się językiem angielskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, niemieckim, ukraińskim i francuskim. Chętnie przedstawię Ci ofertę tłumacza władającego językiem, który Cię interesuje. Sam władam językiem angielskim na poziomie komunikatywnym, który wystarcza mi do prowadzenia polskich wesel z częścią anglojęzycznych gości.
* CIĘŻKI DYM / NAPIS LOVE / FOTOBUDKA/ BARMAN / DEKORACJA ŚWIATŁEM itd. - pomogę Ci znaleźć usługi, na których Ci zależy.

Jestem w stanie polecić Ci także znakomitych fotografów, kamerzystów, animatorów do dzieci.

Zapewniam profesjonalną obsługę muzyczną na:
- uroczystości weselne
- imprezy firmowe
- eventy
- bale
- bankiety
- kolacje, spotkania biznesowe
- imprezy prywatne (urodziny, garden-party)
- imprezy plenerowe, tematyczne
- studniówki

Obsługuję imprezy i wydarzenia na terenie całego kraju, jak również za granicą.

Jeżeli zainteresowała Państwa moja oferta proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (wyślę nagrania z imprez).

☎ +48 695-330-133
📧 discjockeykam@gmail.com
FB: www.facebook.com/discjockeykam
Insta: www.instagram.com/djkam_

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Fotobudka
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Asia 2022-11-02 10:40:51

Ocena: 5

Wow! Jesteśmy ogromnie wdzięczni Kamilowi za poprowadzenie naszego wesela - 30.10.2022 we Wrocławiu. Pomimo, że poznaliśmy się niedawno, z Kamilem jest tak świetny kontakt, że ja szybko poczułam się, jakby Kamil był moim dobrym kolegą 😊 Dzięki temu na naszym weselu panowała bardzo ciepła, rodzinno-przyjacielska atmosfera 😁 Bardzo ważne jest, żeby przygotować się na tą pierwszą rozmowę z Kamilem, akurat w naszym przypadku to było kluczowe, bo potem było już tyle rzeczy do załatwiania w związku z weselem, że trochę straciliśmy głowę, ale Kamil trzymał się naszego pierwotnego planu, świetnie wszystko ogarniał i wiele wspaniałych rzeczy dodał od siebie 😁. Muzycznie - bardzo wysoki poziom, moi znajomi muzycy, którzy byli na weselu, bardzo go chwalili. A to najlepsza rekomendacja - od profesjonalistów. Kamil jest obdarzony bardzo dużą charyzmą i młodzieńczą energią (dlatego nie wierzcie tym DJom, którzy chwalą się 20letnim doświadczeniem, bo to ma drugie dno), z całego serca polecam Go wszystkim Młodym Parom 🥳🥳🥳🤩🤩🤩

J Justyna 2022-10-22 19:41:26

Ocena: 5

Szukaliśmy oprawy muzycznej do Kościoła, akurat tak się stało, że wyświetlił się Kamil :) Jego głos i gra na gitarze nas zachwyciły, zagłębiliśmy się dalej i okazało się, że jest też DJ-em. Pierwszy wybór okazał się starzałem w 10siątke :) Piękna oprawa muzyczna kościoła, wzruszenie.... To dopiero początek... Kamil poprowadził nasze wesele zgodnie z naszymi oczekiwaniami i dopełnił je swoim wspaniałym wokalem muzycznym ❤️ Jedna osoba, a tyle możliwości! Gościom bardzo się podobało :D Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się na super imprezce :D Serdecznie Polecamy Kamila ! Justyna i Marcin :)

J Justyna 2022-10-20 13:11:49

Ocena: 5

Kamil był najlepszym wyborem! Nie mogliśmy wybrać lepiej, polecamy go w 100%!! Bardzo profesjonalnie podchodzi do pracy, wszystko jest dopięte na ostatni guzik, słuchał naszych próśb i bardzo celnie doradzał. Nie musieliśmy się niczym przejmować. Jeśli o czymś zapomnieliśmy, bo poniosła nas zabawa - pilnował czasu i przypominał. To że czas leciał jak szalony to kolejna zaleta, goście nie schodzili z parkietu i impreza już od początku była rozkręcona na maxa ;) Już na weselu wszyscy chwalili Kamila, pytali skąd go wzięliśmy i mówili nam, że jest super! Dodatkowym atutem jest piękny śpiew Kamila, wszyscy byli zachwyceni, kiedy wychodził na parkiet między tańczących gości i śpiewał kawałki. Myślimy, że jeszcze się z Kamilem zobaczymy, bo wiem, że koleżanka już pyta go o wolne terminy. To chyba najlepszy dowód na to, że to DJ najlepszej klasy ;) Dziękujemy jeszcze raz!

A Ania 2022-10-16 19:13:16

Ocena: 5

DJ KAM to świetny wybór ! Po otrzymaniu oferty od Kamila, żadna inna nie zrobiła na nas takiego wrażenia a oglądane przez nas realizacje z innych wesel tylko utwierdzały nas w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru i możemy być spokojni o oprawę muzyczną naszego wesela. Wesele prowadzone przez Kamila to gwarancja, że goście wciąż będą na parkiecie ! We współpracy z nami Kamil wykazał się profesjonalizmem, ma bardzo duże doświadczenie, wiele pomysłów. Jest bardzo pozytywną osobą, ma świetną energię i taką atmosferę tworzy wokół siebie. Z nim możecie być pewni, że wesele zostanie poprowadzone z klasą :) Kamil dokładnie omówił z nami każdy element wesela, dzięki przesłanej ankiecie mogliśmy podsumować czy o niczym nie zapomnieliśmy. Dzięki Kamilowi wiedzieliśmy jak będą przebiegać poszczególne elementy imprezy, czuliśmy się bardzo zaopiekowani i spokojni. Kamil doskonale potrafi dopasować muzykę do gości, jest także otwarty na propozycje utworów zgłaszanych przez gości podczas imprezy. Polecamy także oprawę muzyczną ślubu realizowaną przez Kamila. Potrafi nie tylko pięknie zaśpiewać i zagrać ale także przekonać do swojego repertuaru nawet najbardziej konserwatywnego organistę. Na uwagę zasługują także prowadzone animacje oraz występy na żywo z którymi nie spotkaliśmy się w ofertach innych DJów. Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy Kamila :)

A Arkadiusz 2022-10-14 18:59:18

Ocena: 5

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy 🙂 Mieliśmy dosyć specyficzne wesele, bo w tematyce leśnej i Harrego Pottera - DJ zastosował się do wszystkich naszych próśb, zasugerował kilka fajnych pomysłów, które pomogły nam rozwiązać dylematy z niektórymi sprawami podczas wesela i świetnie poprowadził całą imprezę 🙂. Bardzo nam się podobało podejście do gości, umiał się dostosować do każdej sytuacji i w bardzo miły i nienachalny sposób ściągał gości na parkiet 🙂 Przypominał także o innych atrakcjach i świetnie wkomponował przesłane przez nas utwory podczas wesela, zarówno podczas tańca jak i podczas posiłków. Przyznam, że sporo osób zadawało nam pytania z rodzaju "skąd wzięliście tego DJa?" i prosiło o kontakt 😂 Także szczerze i w 100% polecam 🙂

S Szymon 2022-10-07 19:49:59

Ocena: 5

Gorąco wraz z małżonką polecamy Kamila jako DJa na wesele. Oprawa muzyczna przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Goście bawili się znakomicie, z resztą my jako państwo młodzi również 😁W trakcie całego okresu przygotowań jak i wesela współpraca układała się na najwyższym poziomie. Ponadto skorzystaliśmy również z oprawy ślubnej w trakcie ceremonii zaślubin w kościele i Kamil stanął na wysokości zadania. Bardzo dobra robota!

K Karolina 2022-10-03 11:05:46

Ocena: 5

Już 3 lata temu razem z, wtedy jeszcze narzeczonym, zastanawialiśmy się nad oprawą muzyczną na naszym przyjęciu weselnym. Gdy natrafiliśmy na ofertę Kamila - DJa, wokalisty, wodzireja stwierdziliśmy, że to musi być to! DJ, orkiestra i animator w jedynym. W teorii brzmiało super, a w praktyce wyszło jeszcze lepiej :) Przedział wiekowy naszych gości wynosił 11 - 85 lat, gust muzyczny od disco polo po rockowe kawałki. Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwe zadanie, ale Kamil się go podjął i stanął na wysokości zadania, a nawet wyżej :) Parkiet praktycznie cały czas był wypełniony, goście ze wszystkich części Polski byli zachwyceni. Kontakt rewelacyjny, Kamil sam przychodził do nas z propozycjami dalszej zabawy, my tylko dokonywaliśmy wyboru, organizacja na najwyższym poziomie. Charyzma, zaangażowanie, zabawy prowadzone w genialny sposób. Szok gości, gdy Kamil wyszedł z mikrofonem zaśpiewać kawałek nie do opisania :) Cóż się rozpisywać, naprawdę nie mamy do czego się przyczepić, po raz drugi z pewnością dokonalibyśmy tego samego wyboru. Bardzo polecamy!

M Martyna i Mateusz 2022-10-02 07:26:15

Ocena: 5

To co stanowiło dla mnie największy problem w związku z organizacją wesela to znalezienie DJ-a. Jestem bardzo wymagająca w kwestii muzyki oraz profesjonalizmu, dodatkowy problem stanowi fakt, ze generalnie nie lubię wesel, wiec połączenie tego wszystkiego graniczyło z cudem. Jednak dla Kamila to nie był żaden problem. Trafiliśmy na Niego z polecenia i nie żałujemy- jesteśmy zachwyceni! Od samego początku profesjonalizm Kamila był na najwyższym poziomie- pierwsza rozmowa, przesłana rozbudowana oferta. Wysyłaliśmy jeszcze zapytania do innych DJ-ów ale Kamil zdecydowanie odbiegał od reszty. Jeżeli coś mnie zaskonczylo- to tylko pozytywnie - jak bardzo można być przygotowanym do swojej pracy. I choć Kamil gra dużo wesel czuliśmy jakby mil grać tylko na naszym- tak był zaangażowany. Goście byli zachwyceni, zabawa trwała nawet po jej zakończeniu gdy Kamil zostawił nam tylko swój głośnik. Zastosował się do wszystkich naszych próśb i sprawił, ze po wejściu na sale stres całkowicie minął i mogliśmy po prostu świetnie się bawić ! Kamil dziękujemy , mamy nadzieje, ze jeszcze się spotkamy na innym weselu ! :)))

K KASIA 2022-09-28 18:00:43

Ocena: 5

Co tu dużo mówić... Już przy podejmowaniu decyzji, kto poprowadzi nasze wesele Kamil zrobił na nas takie wrażenie, że rozmowy z innymi DJ-ami nie miały najmniejszego sensu :) A samo wesele? Kamil sprawdził się więcej niż rewelacyjnie! Goście zachwyceni, my zachwyceni - nie można oczekiwać nic więcej. Kamil pomógł nam z każdą drobnostką, potrafił doradzić w każdej kwestii, dzięki czemu stres nie był odczuwalny w żadnym momencie trwającego wesela! Kamil zajął się nami od A do Z :) Prowadzenie wesela, koordynacja z obsługą- POZIOM MASTER! W dwóch słowach: IMPREZA ŻYCIA :) !!!!!!

E Ewelina 2022-09-24 19:42:44

Ocena: 5

Rewelacja! Co tu dużo mówić - świetny DJ, a tak naprawdę człowiek orkiestra! Zagra, zaśpiewa, poprowadzi wesele a nawet zabawi się w filmowca i nagra świetne mini-filmiki z imprezy. Kamil poprowadził nasze polsko - włoskie wesele w sposób fenomenalny. Kawałki były dobrane w taki sposób, że ciągle mieliśmy gości tańczących na parkiecie. Już podczas pierwszego bloku tanecznego DJ Kamil wywołał efekt WOW na naszych gościach (na nas zresztą też) jak sam zaśpiewał jeden kawałek :) Do tego zgrabnie dobrane zabawy, które tylko zwiększyły liczbę osób na parkiecie, fajna animacja dla dzieciaków. Zależało nam również na komunikacji z goścmi w języku angielskim - Kamil nie miał z tym najmniejszych problemów. Do nas DJ Kam przyjechał ze swoim rustykalnym stanowiskiem, które świetnie wkomponowało się w wystrój lokalu. Bardzo podobało nam się również dodatkowe oświetlenie ze sceny. Sam kontakt z Kamilem od samego początku bez zarzutów - szeroka oferta, jasne zasady, elastyczność, pomoc w ustaleniu szczegółów. Taki DJ na weselu to skarb! Raccomando caldamente DJKam!! Al matrimonio e' riuscito ad intrattenere alla grande tutti gli ospiti di diversa nazionalita', coinvolgendo anche gli ospiti meno inclini a balli e feste! A fine serata, si sono tutti congratulati per la scelta... mai sentito DJ migliore! E canta anche benissimo!! Ewelina & Nicola

Tagi: Katowice, Oprawa, DJ na wesele

Powrót