Zapytanie
536... telefon
Wyświetleń: 947


Średnia ocena: 5 z 15 głosów

Zobacz opinie

DJ Kiero - Wodzirej, animator i gitarzysta na Twoje Wesele


Hej! Mam na imię Adrian i zapraszam do przeczytania kilku zdań na mój temat :)

TROCHĘ O MNIE ⭐️
Nie potrafię usiedzieć w miejscu, bardzo lubię podróżować i aktywnie spędzać czas. Przyjęcia okolicznościowe prowadzę od 2017 roku, podczas których jestem DJ’em, wodzirejem, konferansjerem, animatorem oraz muzykiem. Lubię mieć plan, ale nie boję się zmian i szybko potrafię odnaleźć się w sytuacjach, które nie były wcześniej zaplanowane.

MUZYKA I ZABAWY ⭐️
Repertuar muzyczny i zabawy wybieramy razem na kilka tygodni przed weselem. Otrzymacie wtedy ode mnie dokładny opis zabaw wraz z czasem trwania każdej z nich. Animacje taneczne, zabawy integracyjne i konkursy prowadzę tak, aby nie tylko widzowie odczuwali radość, ale także uczestnicy cieszyli się, że biorą w nich udział. Nie usłyszycie ode mnie sprośnych słów, które mogłyby wywołać u kogoś zakłopotanie lub pozostawić niesmak. Chętnie oferuję swoją pomoc, np. podczas skrócenia piosenki na Pierwszy Taniec lub zaplanowania takich wydarzeń jak podziękowania dla rodziców 💌. Dodatkowo podczas kilku utworów gram na gitarze, a to jeszcze bardziej urozmaica repertuar i zachęca gości do wyjścia na parkiet!

ATRAKCJE, KTÓRE UROZMAICĄ WASZE PRZYJĘCIE ⭐️
Z dodatkowych atrakcji posiadam ciężki dym, pirotechnikę oraz bańki mydlane, które zarówno razem jak i osobno tworzą ciekawe show i mogą być niesamowitym dodatkiem do Waszych zdjęć.

STANOWISKO I SPRZĘT ⭐️
Przywiązuję dużą wagę do detali, dbam o porządek na swoim stanowisku pracy oraz używam świateł, dzięki którym Wasz fotograf będzie wdzięczny! 👀 Jestem wielkim pasjonatem techniki scenicznej w związku z tym sprzęt, który posiadam jest możliwie z najwyższej półki, co zapewnia mi niezawodność, wysoką jakość dźwięku i światła oraz duży komfort pracy. Posiadam również dodatkowe nagłośnienie, które możemy użyć np. podczas ślubu cywilnego lub jako dodatkowa linia odsłuchu przy nietypowym układzie sali i stołów.

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ? ⭐️
Prowadzę zarejestrowaną firmę i działam legalnie! Wszystkie piosenki, które posiadam w swoich zbiorach, charakteryzują się najwyższą dostępną na rynku jakością i pochodzą z legalnych źródeł. Każda Para Młoda ma możliwość, przesłania do mnie listy utworów „must have” oraz określenia gatunków, na których będzie bazował cały repertuar muzyczny. Dedykacje od gości są bez dodatkowych opłat!

JEŻELI JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI to zapraszam do kontaktu, z przyjemnością opowiem Wam w jaki sposób prowadzę przyjęcia, wskażę elementy, które są dla mnie szczególnie ważne i z chęcią pomogę zorganizować wszystko tak, aby po uroczystości zostały same najlepsze wspomnienia!

Zapraszam do kontaktu! ❤️
Pozdrawiam, Adrian

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Fotobudka
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

N Natalia 2024-07-12 18:39:29

Ocena: 5

Polecam z całego serca. Adrian w nienachalny sposób umie poderwać całą salę do tańca i bardzo sprawnie dostosowuje się do nieprzewidzianych okoliczności. Mieliśmy wesele na niecałe 30 osób i baliśmy się, że parkiet będzie pusty, a goście tańczyli do 4. Świetny kontakt zarówno podczas przygotowań do wesela jak i w trakcie imprezy.

A Ania 2024-07-08 16:36:45

Ocena: 5

gdyby można było dać 6 gwiazdek albo nawet 10, tyle na pewno byśmy dali! ❤️ robiliśmy małe wesele na 35 osób, baliśmy się że parkiet będzie pusty, a goście szybko zakończą świętowanie. Wesele pierwotnie miało być do drugiej, potem przedłużaliśmy do 3, a ostatecznie z bólem serca pożegnaliśmy się o 4 🤣 Gdyby nie istniały żadne ograniczenia kto wie o której byśmy zakończyli nasz wielki dzień 😁🤭 Wszyscy goście byli zachwyceni tym jak Adrian poprowadził wesele, potrafi wyciągnąć do tańca każdego, puste stoliki, pełen parkiet, super zabawy integracyjne z klasą i ze smakiem, pełne zrozumienie, przede wszystkim cudowne wsparcie i super komunikacja ❤️ czego chcieć więcej? polecamy z całego serduszka ❤️

A Anna 2024-07-02 18:08:01

Ocena: 5

Adrian poprowadził nasze polsko-niemieckie wesele razem z tłumaczką Kariną. Zrobili imprezę na całego, tańczyliśmy śpiewaliśmy, graliśmy, my i goście jesteśmy zachwyceni! Dziękujemy z całego serca za stworzenie super atmosfery. Kto wie? Może się jeszcze zobaczymy, ściskamy mocno!!!

D Daria 2024-06-19 16:12:32

Ocena: 5

Adrian spisał się na medal! Świetny kontakt zarówno przed weselem jak i w trakcie. Przed weselem dostaliśmy mnóstwo wsparcia i cennych porad co do organizacji samego przyjęcia weselnego, natomiast samo wesele zostało przeprowadzone zgodnie z wszystkimi ustaleniami. Nadto Adrian wykazał się dużą elastycznością i na bierząco dostosowywał muzykę, aby jak najwiecej gości dało ponieść się zabawie! Gdybym mogła wybrać ponownie DJ na własne wesele to z całą pewnością byłby to Adrian. Dziękujemy!

W Wiktoria 2024-06-15 04:21:02

Ocena: 5

Adrian spisał się na medal! Wesele zostało poprowadzone świetnie! Wszyscy goście cudownie się bawili i mogliby wgl nie schodzić z parkietu! bardzo polecamy!

K Klaudia 2024-06-10 11:52:57

Ocena: 5

Wesele - DJ Kiero nigdy nie zawodzi, sprawił, że nasze wesele będzie zapamiętane przez wszystkich. Jeszcze o 5 rano goście byli na parkiecie. Serdecznie polecamy każdemu - nie mogliśmy wybrać lepiej!

J Julia 2024-05-27 20:43:09

Ocena: 5

Polecamy!!! Jedyna osoba, bez której nie moglibyśmy wyobrazić sobie naszego wesela :) Adrian za każdym razem był pomocny, z chęcią nam doradzał, a samo przyjęcie poprowadził tak, że do dzisiaj bolą nas nogi, dziękujemy Tobie za wszystko!

K Kornelia 2024-05-02 19:37:00

Ocena: 5

Polecam, świetny dj, który potrafi porwać do tańca. Adrian ma wyjątkową charyzmę, zawsze jest pomocny i uśmiechnięty, a dodatkowo przepięknie gra na gitarze! Dziękujemy za wspaniałe wesele

J Joanna 2024-04-08 05:45:42

Ocena: 5

Gorąco polecamy! Kontakt z DJ Kiero od samego początku był na najwyższym poziomie. Bardzo sympatyczny i kulturalny człowiek, a samo wesele poprowadzone super! Wysłuchał i spełnił wszystkie nasze prośby. Goście bawili się świetnie.

P Piotr 2024-03-02 12:30:14

Ocena: 5

Naprawdę doskonały DJ, nie zapomniana zabawa z świetnymi atrakcjami, Adrian dobrze dopasowuje muzykę do okazji i towarzystwa przez co każdy gość dobrze się bawi, nie spotkałem jeszcze na swojej drodze lepszego DJ, goście też byli miło zaskoczeni, naprawdę człowiek warty polecenia.

Tagi: Gdańsk, Oprawa, DJ na wesele

Powrót