Zapytanie
603... telefon

Dj Krys Steltmann Music

Pelplińska 7, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Kowalewo Pomorskie, Wąbrzeźno, Grudziądz, Inowrocław, Iława, Radziejów, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Lipno, Nakło, Nowe Miasto

603... telefon
Wyświetleń: 5583


Średnia ocena: 5 z 18 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Dj Krys Steltmann Music

Witam serdecznie, Krzysztof Steltmann - dj_Krys Co robię jako prezenter - wodzirej ?

Przede wszystkim gram muzykę, odpowiednią do upodobań gości jak również zapewniam niesamowitą atmosferę prowadzonej przez moja osobę imprezy, poprzez prowadzenie różnorodnych zabaw mających na celu poprawę humoru gości w czasie trwania zabawy. Dokładnie przygotowuję scenariusz imprezy (wesela, urodzin, balu itp.) z uwzględnieniem zabaw nie tylko oczepinowych ,playlisty oraz innych atrakcji. Przed każdą impreza spotykam się z klientem w celu omówienia szczegółów. Parze Młodej służę pomocą w wyborze pierwszego tańca, jeśli jest potrzeba mogę z kilku utworów stworzyć specjalne nagranie do przygotowanego prze Młodych Show.Sukcesem udanego wesela czy innej imprezy jest nie tylko dobra muzyka, ale prawidłowe zaplanowanie jej przebiegu, odpowiednie dobranie „dobrej Muzyki” do upodobań osób przebywających na sali. Podczas spotkania z zleceniodawcą staram poznać się jego preferencje muzyczne co pozwala mi odpowiednio dobrać utwory muzyczne. Oczywiście w trakcie trwania zabawy staram się reagować na zachowania tańczących i serwować utwory przy których najlepiej się bawią.Na rynku weselnym od 22 lat.Jako dj na wesele gram muzykę mechaniczną prosto z płyt CD .Prowadzę również zabawę biesiadną za stołami , co nadaje przyjęciu istnie weselny klimat.W profesjonalny sposób nagłaśniam i oświetlam salę na której organizowane jest wesele

Chcesz bardziej szczegółowo zobaczyć jak pracuję na weselach czy innych imprezach? Umów się na spotkanie 

Dlaczego Dj-prezenter a nie zespół muzyczny?Jako prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje co daje gwarancje, że usłyszysz to co lubisz i tylko w oryginalnym wykonaniu. Jestem w stanie zagrać niemal każdy utwór w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru. Wodzirej nie robi długich przerw i każdy może bawić się wtedy kiedy ma na to ochotę! Nie mam sztywno ustalonego planu imprezy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku. W każdym momencie goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Wodzirej zrobi to bez najmniejszego problemu i bez straty czasu.W swojej ofercie posiadam dodatkowo projektor multimedialny wraz z ekranem. Dzięki nim w trakcie wesela mogę zorganizować karaoke oraz wyświetlić wcześniej przygotowane przez Parę Młodą prezentację(np. wspomnienia z dzieciństwa czy narzeczeństwa). Tego typu zabawy i projekcje na pewno uatrakcyjnią Państwa wesele, imprezę a gościom dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Pierwszy Taniec w chmurach również w mojej ofercie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Fotobudka
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

R Radosław 2021-11-15 18:41:35

Ocena: 5

Super poprowadzona impreza. Wszyscy się wybawili. Pan Krzysztof zaraża pozytywną energią. Wszelkie ustalenia zrealizowane. Gorąco polecam.

N Natalia 2021-11-14 16:09:31

Ocena: 5

DJ Krys uratował nasze wesele, gdy wykruszył się ustalany wcześniej DJ. Trochę obawialiśmy się zmiany DJ-a w ostatniej chwili, ale niepotrzebnie :) byliśmy mega zadowoleni! Super kontakt przed weselem w celu ustalania szczegółów, duża czujność i zaangażowanie w trakcie imprezy, goście bardzo zadowoleni i wybawieni. Polecamy! :)

M Monika i Seweryn 2021-11-03 20:17:53

Ocena: 5

Nasze przyjęcie weselne było wspaniałe przede wszystkim dzięki dj_Krys. Wszyscy - a rozpiętość wieku była dość spora - świetnie się bawili. Zaangażowanie, prezencję i komunikatywność Krzysztofa goście wspominają do dziś. Wszystko było dopracowane - repertuar, zabawy i oświetlenie - na najwyższym poziomie! Co tu dużo pisać - jesteśmy szczęśliwi, że dj_Krys uatrakcyjnił nasze przyjęcie. Z całego serca polecamy i dziękujemy!!!

M Magda i Grzesiek 2021-10-27 15:28:06

Ocena: 5

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z DJ-em Krysem :) Cały czas mieliśmy bardzo dobry kontakt, dostaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania przed weselem, a w "Nasz Dzień" DJ zrealizował nasze muzyczne marzenia :) Oprawa była dokładnie taka jak chcieliśmy - wszyscy bawili się świetnie, muzyka była różnorodna, praktycznie przez cały czas parkiet był wypełniony po brzegi :) DJ Krys prowadził wesele z uśmiechem, było dużo fajnych zabaw i zabawnych elementów :) Dostaliśmy również super prezent - niespodziankę na pamiątkę :) Z całą pewnością polecam wszystkim parom, które cenią profesjonalizm i poczucie humoru :)

O Oliwia 2020-09-03 18:39:14

Ocena: 5

Bardzo polecam! Impreza z tym Panem będzie na 100% udana. Świetnie dopasowanie muzyki do gości, imprezy, miejsca, wspaniałe poczucie humoru. Dodatkowy plus to pomysłowe dodatki oświetleniowe, które urozmaicają całą zabawę.

A Ania i Patryk 2020-08-26 06:32:58

Ocena: 5

Super oprawa muzyczna wesela, wszystko dopięte w 100%! Muzyka dopasowana do sytuacji na parkiecie. Znakomicie poprowadzone zabawy - integrujące gości a jednocześnie nikogo nie zawstydzające ! Goście bawili się świetnie -wszyscy bardzo zadowoleni! Dziękujemy i bardzo polecamy !!

D Dawid Dominika 2020-08-21 10:01:45

Ocena: 5

Gorąco polecamy usługi Pana Krzysztofa. Pełen profesjonalizm, kreatywność i co najważniejsze świetna komunikacja na każdym etapie przygotowan. Gdybysmy 2 raz organizowali swój ślub ponownie wybralibysmy usługi DJ Krysa😊 Pozdrawiamy i Polecamy!

P Paulina i Przemek 2020-04-28 09:29:06

Ocena: 5

Rewelacyjny dj a zarazem wodzirej, świetnie poprowadził wesele, zabawy z gośćmi, potrafi dopasować muzykę do towarzystwa. Fajne efekty świetlne i dodatki, które urozmaiciły nasz wyjątkowy Dzień! Polecamy bardzo gorąco i Pozdrawiamy! Paulina i Przemek 💃🎩👑📿👒🍬🍭🍾🍸🥂

A Agnieszka & Wojtek 2020-04-21 08:49:33

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z poprowadzenia naszego wesela przez DJa Krysa. Potrafił idealnie dobrać muzykę. Pomimo tego, że mieliśmy bardzo zróżnicowany przedział wiekowy wśród gości, wszyscy byli zadowoleni. Pojawiały się i starsze piosenki i nowe - tak jak sobie zażyczyliśmy. Nie mieliśmy specjalnych wymagań odnośnie muzyki, żadnych konkretnych utworów - w tej kwestii zaufaliśmy DJowi. Nie zawiedliśmy się. Oczepiny również były świetnie poprowadzone! Z humorem, ale nie niesmacznie. Ofertę Pana Krzysztofa znaleźliśmy w Internecie. Poza opiniami z Internetu, nie znaliśmy nikogo, kto by wcześniej był na weselu z jego udziałem, ale zaryzykowaliśmy. Jeśli ktoś się waha, to naprawdę warto skorzystać z usług Dja Krysa! Pozdrawiamy!!! :) x

A Ania i Jacek 2018-07-24 18:01:06

Ocena: 5

Dziękujemy bardzo za oprawę muzyczną naszego wesela :) impreza życia

Tagi: Bydgoszcz, Oprawa, DJ na wesele

Powrót