Zapytanie
608... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DJ Kuba Kasperkowiak

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień w życiu, wymagający szeregu przygotowań i dopięcia wielu spraw na ostatni guzik. Warto więc postawić na osobę, która nie tylko rozkręci imprezę, ale poprowadzi Was i Waszych gości przez całą uroczystość. Moja energiczność i kreatywność sprawiły, że obsłużyłem setki wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Dysponuję bardzo bogatym repertuarem muzycznym oraz artystycznym i gwarantuję, że na wszystkich imprezach z moim udziałem każdy usłyszy kawałki, które lubi!

Wychodzę z założenia, że dobry prowadzący to taki, który potrafi bawić się razem z gośćmi, dlatego też często podczas prowadzenia wesel można mnie zobaczyć na parkiecie, prowadząc zabawę rywalizacyjną, animację taneczną czy po prostu bawiąc się z weselnikami. Ważne, by każdy czuł się dobrze i swobodnie :) W mojej ofercie nie uświadczycie zabaw, które mogłyby wprowadzić Was i Waszych gości w zażenowanie.

Podczas wesela, wcielam się w rolę nie tylko wspomnianego DJ i Wodzireja, ale również koordynatora całego przyjęcia. Bo przecież Para Młodego tego dnia, powinna przede wszystkim dobrze się bawić i spędzać czas z bliskimi, a nie zawracać swoje głowy sprawami typu "kiedy będzie tort?" :) Kontakt i dobra komunikacja to coś, na co zawsze stawiam, dlatego również przed weselem umawiamy się na rozmowę, gdzie ustalamy wszelkie szczegóły Waszego przyjęcia: muzyka, zabawy, dodatki, stałe elementy wesela (np. właśnie tort, czy podziękowania dla bliskich).

W mojej ofercie znajdziecie również:
- ciężki dym, bajkowy taniec w chmurach
- napis LOVE
- pirotechnika sceniczna (wyrzutnie zimnych ogni).

Chętnie pomogę, doradzę w razie jakichkolwiek pytań. To w końcu Wasz szczególny dzień, a my jesteśmy w nim dla Was i Waszych gości :) Bawcie się i świętujcie, a my zadbamy o całą resztę!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Obsługa konferansjerska
  • Ciężki dym
  • Taniec w chmurach
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rybnik, Oprawa, DJ na wesele

Powrót