Zapytanie
512... telefon
Wyświetleń: 452


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

DJ Robo

Słysząc "ślub", "wesele" albo "dyskoteka" od razu wykazujemy się zainteresowaniem. Znamy się na tym co robimy i sprawia nam to ogromną przyjemność!

Jako DJ'e staramy się sumiennie wykonywać naszą pracę, bo przecież również w naszym interesie jest, aby imprezowicze byli zadowoleni... Poza tym jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie innowacje i z entuzjazmem podchodzimy do propozycji.

Zawsze mile widzianym jest u nas, kiedy klienci mówią jaki jest ich ulubiony typ muzyki oraz jakie utwory chcieliby słyszeć na swojej zabawie. Dodam, że repertuar zawsze dostosowujemy do bawiących się imprezowiczów podczas zabawy! Zaraz na początku staramy się "wyczuć" jaki typ muzyki odpowiada bawiącym się gościom i podążając tym tropem gramy to, co się podoba zapewniając świetną zabawę.

Nie wiemy jak robią to inni DJ’e, ale my NIGDY nie kończymy gry o jakiejś konkretnej godzinie chyba, że jest taki wymóg w związku z podpisaną umową. Zawsze jesteśmy aż do ostatniego gościa... Oprawa muzyczna prezentowana przez nas jest w 100% profesjonalna. Nie mamy wątpliwości, że będzie godna Państwa uroczystości i pozostanie miłym i niezapomnianym wspomnieniem wspaniale przeżytych chwil. Mamy nadzieję, że przyjdzie Państwu kiedyś nas poznać i samemu się o tym przekonać :)

Ostatnio pada coraz więcej pytań o ZAiKS. Jako, że działamy w pełni legalnie, na życzenie Pary Młodej załatwiamy wszelkie formalności i płacimy ZAiKS, bo wszyscy wiemy, że Para Młoda nie ma głowy i czasu na "sprawy techniczne" a dla nas to tylko kilka minut w dobie cyfryzacji... ;)

Zapraszamy do kontaktu!

  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kasia & Piotr 2022-04-06 08:09:38

Ocena: 5

Szczerze polecam. Kasia chciała zespół, ja DJ'a i jest mi teraz wdzięczna, że udało mi się ją przekonać do DJ'a Robo. Autobus zamówiony na 5 czekał do 6:15 bo goście nie chcieli wyjść z sali za którą musieliśmy dopłacić bo impreza "troszkę" się przedłużyła a przedłużyła się bo DJ Robo grał tak fantastycznie, że goście z parkietu schodzili tylko i wyłącznie do toalety i na jedzenie. Dziękujemy i z całego serducha polecamy DJ Robo.

M Marta Irek 2022-01-01 13:15:51

Ocena: 5

takiego DJ'a szukaliśmy Utwory dobrane pod gości, kultura osobista na wysokim poziomie, trzeba było brać dodatkowy dzień wolnego w pracy, żeby odpocząć

Tagi: Wrocław, Oprawa, DJ na wesele

Powrót