Zapytanie
510... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

DJ Wodzirej Andrzej Mrzygłód - DJ Endriu


Połączenie pracy z pasją to najlepszy mix, który sprawia, że każde przyjęcie weselne, studniówka, urodziny czy też event firmowy będzie Twoim niezapomnianym przeżyciem.

Jestem w pełni profesjonalnym, doświadczonym DJ-jem. Od lat pracuje w branży eventowej i wiem, co zrobić żeby Twoja impreza była niepowtarzalna, wyjątkowa i zapadła w pamięci wszystkim gościom. 

Moim głównym celem jest dobra zabawa i „wciągnięcie” wszystkich na parkiet, dlatego też repertuar i konkursy podczas imprezy dobierany jest indywidualnie do gości, bowiem to oni są najważniejsi.

  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Asia Bańkowska 2022-09-05 21:37:41

Ocena: 5

Bardzo dobry DJ, pełen profesjonalizm, Moje urodziny ze wspaniałą oprawą muzyczną. P.Andrzej serdeczny, uśmiechnięty i z super kontaktem z Gośćmi. Repertuar urozmaicony, szkoda schodzić z parkietu Polecam z całego serducha. Będziecie zachwyceni .

K Klaudia 2022-06-20 13:16:05

Ocena: 5

Polecam z całego serca! Każdy chwali i mówi że najlepszy dj !! Impreza była cudowna zapamiętamy tą wyjątkową noc na długo! Wszystkim będziemy polecac ! ❤️‍🔥🔥🔥

A Ania i Paweł 2021-02-19 11:08:58

Ocena: 5

Dziękujemy dj endriu za wspaniałą oprawę muzyczną oraz za zabawę z nami i naszymi gośćmi do białego rana. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu,robi to co lubi.Polecamy z pełną odpowiedzialnością.

Tagi: Szczecin, Oprawa, DJ na wesele

Powrót