Zapytanie
609... telefon
Wyświetleń: 989


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dj / Wodzirej Waco na wesele


Wesele to wyjątkowa uroczystość którą wszyscy zapamiętują na bardzo długo. Jestem w branży od ponad dwudziestu lat i swym doświadczeniem jako DJ Wodzirej robię wszystko aby wesele nie było standardowe i przewidywalne jak większość. 

Z zaangażowaniem i pasją tworzę zabawę połączoną z nowoczesną formą. Odpowiednio dobrana muzyka robi swoje a najlepszym tego faktem są opinie i podziękowania samych gości. Żeby tak wszystko dobrze wyglądało zawsze zaczynam od starannego przygotowania programu weselnego. W ten sposób Para Młoda jest pozbawiona zmartwień i stresów których i tak mają dość w tym szczególnym dla nich dniu.

Na każde wesele biorę ze sobą sporą dawkę humoru dzięki czemu nie jest tak sztywno. Uśmiechnięte twarze pary młodej i gości są dla mnie ważne dzięki temu dostaję większego kopa i angażuję się jeszcze bardziej. Staram się integrować wszystkich przy pierwszym wspólnym tańcu, zabawach, animacjach tanecznych, toastach czy oczepinach. Rekwizyty z fotobudki, które są dostępne powodują że goście są jeszcze bardziej wyluzowani.

  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tychy, Oprawa, DJ na wesele

Powrót