Zapytanie
539... telefon

Entre · Entertainment · Review ·

Lublin, Lubelskie,

W pobliżu: Puławy, Tomaszów Lubelski, Zamość, Świdnik, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Krasnystaw, Hrubieszów, Biała Podlaska, Ryki, Łuków, Włodawa, Biłgoraj, Dęblin

539... telefon
Wyświetleń: 802


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Entre · Entertainment · Review ·

Tak szczególny dzień, jak dzień Waszego ślubu – zasługuje na wyjątkową oprawę muzyczną. Dlatego jako entre – z przyjemnością podejmiemy się tego zadania. Skupiamy się na tym, aby zapewnić kompleksową oprawę muzyczną. Tylko co dokładnie się zawiera w tej ofercie? Przede wszystkim przyjedziemy do Państwa w duecie – Dj, który na scenie doskonale prowadzi Gości tak by nie mieli ochoty schodzić z parkietu, plus Konferansjer, który zadba o dobry nastrój Gości od momentu wejścia na salę po sam koniec przyjęcia. To co zapewni odpowiedni klimat na sali to na pewno - eleganckie oświetlenie sceniczne i profesjonalne nagłośnienie, z którym przyjedziemy! 

Co jeszcze możemy zrobić, żeby możliwie jak najlepiej spersonalizować naszą usługę? Repertuar dobierzemy indywidualnie – zgodnie z Waszym gustem muzycznym! Stworzymy również scenariusz przyjęcia i dobierzemy odpowiednie animacje – przy udziale naszego Konferansjera.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lublin, Oprawa, DJ na wesele

Powrót