Zapytanie
796... telefon

Grający Garnitur

Kosynierów, 20, Rumia, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Gdańsk, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Bytów, Elbląg, Starogard Gdański, Chojnice, Czułchów, Ustka, Władysławowo, Hel

796... telefon
Wyświetleń: 1624


Średnia ocena: 5 z 6 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1200 zł

Grający Garnitur

Jestem studentem Akademii Teatralnej w Warszawie, mam własny sprzęt, samochód oraz doświadczenie. Na życzenie wykonuję utwory na żywo, a wesele prowadzę z klasą i oddając szacunek tej ważnej chwili. Jestem w stanie przygotować niemal wszystko łącznie z występem teatralnym. Wesele w Klimacie Rockowym? Deep Purple, Republika, Dżem, Iron Maiden? czy bardziej Jazzowo? Frank Sinatra, Nina Simone? Przygotowuje indywidualne oferty Miksowania muzyki, śpiewu na żywo, organizuje też wieczory kawalerskie, jako fabularyzowane rajdy przygodowe. PROSZĘ O KONTAKT WYŁĄCZNIE NA MAILA grajacygarnitur@gmail.com


Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Julia 2022-06-20 16:22:07

Ocena: 5

Serdecznie polecam Karola jako DJa na wesele w stylu "slow". Mieliśmy małą uroczystość, niecałe 60 osób, na spokojnie, bez pierwszego tańca, podziękowań rodziców i tego typu "klasyków", a mimo to impreza miała fajny rytm z muzyką dopasowaną tak, żeby każdy dobrze się bawił. Karol był obecny i taktowny, było go nie za dużo i za mało, był charyzmatyczny, ale nie gwiazdorzył - z całego serca polecam :)

K Klaudia 2021-07-24 12:33:55

Ocena: 5

Na Karola trafiliśmy zupełnie przypadkiem, ale już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że nasze wesele "jest w dobrych rękach" i nie zawiedliśmy się :) Wszystkim byliśmy zachwyceni, a nasi bliscy nie schodzili z parkietu. Poza rewelacyjną muzyką i zabawami intergującymi ludzi, mieliśmy możliwość posłuchać głosu Karola, przy piosenkach dedykowanym nam i naszym gościom, a śpiewa przepięknie! Wszyscy byli pod wrażeniem pracy Karola, my również! Z całego serca polecamy Grającego garnitura! :)

A Agata 2021-02-14 14:06:49

Ocena: 5

Nasz ślub był naprawdę świetny - i w dużej mierze to dzięki Karolowi:) wpadliśmy na siebie "przypadkiem" - my poszukiwaliśmy kogoś last minute, a on akurat miał dla nas czas:) i fajnie się stało, bo dzięki temu zyskaliśmy współpracę z naprawdę ugodowym, miłym i charyzmatycznym człowiekiem:) sądzę, że Karol potrafi dogadać się ze wszystkimi, bo na naszym ślubie rozmawiał ze wszystkimi gośćmi, a do tego oczywiście utrzymywał miłą dla naszych uszu oprawę muzyczną, którą wcześniej razem przegadaliśmy. Ślub nie był przesadzony, wesele nie było okraszone wieloma zabawami, i ten minimalizm w połączeniu z prowadzeniem imprezy przez Karola był na 5+! Na pewno człowiek ten nadaje się nie tylko na imprezy ślubne, bo wierzymy, że dzięki swojej otwartości i gotowości do podejmowania różnych wyzwań, na pewno swietnie poprowadzi innego rodzaju imprezy okolicznościowe. Polecamy!

A Alan 2020-11-17 12:17:42

Ocena: 5

Planowaliśmy organizację obiadu weselnego, natomiast dzięki Karolowi zmieniliśmy plany 😁 Skorzystaliśmy z oferty LAST MINUTE i była to najlepsza decyzja, jaką podjęliśmy zaledwie kilka dni przed ślubem! 🕴🎤🎧🎷🎸🎺 Karol zaimponował mi kulturą osobistą, rzeczowym, profesjonalnym podejściem do organizacji imprezy oraz spontanicznością, na którą podczas rozmów z Karolem kładłem bardzo duży nacisk. Podczas wesela otrzymaliśmy piękny, muzyczny prezent - Karolu, Twoje wykonanie "New York", Twój serdeczny uśmiech i wsparcie zapamiętamy na zawsze 😊 Dziękujemy Ci za wyjątkowe wesele z KLASĄ, nigdy tak dobrze nie bawiliśmy się na żadnej imprezie. Jesteśmy Ci wdzięczni i polecamy Cię z całego serca!❤ Laura i Alan 👰🤵

I Izabela 2020-08-11 14:30:28

Ocena: 5

Dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela. Karol potrafił rozkręcić nawet małą ślubną imprezę, na której było nieco ponad 20 osób. Okazuje się, że można się dobrze bawić bez disco polo i przaśnych zabaw, na poziomie, za to m.in. przy Metallice, Kornie, Comie i... Annie Jantar. Każdy z gości znalazł coś dla siebie, Karol dobrze wyczuł nasze intencje. Zaśpiewane przez niego piosenki Grzegorza Ciechowskiego na pewno na długo pozostaną w pamięci. Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt, otwartość - wszyscy goście zachwyceni i domagają się powtórki :)

P Piotr 2020-07-21 09:16:34

Ocena: 5

Karol super poprowadził nam Wesele na wyspie Sobieszewskiej ,ze śpiewem na żywo oraz oczepinami , wszystko RocNRollowo i na wysokim poziomie!

Tagi: Rumia, Oprawa, DJ na wesele

Powrót