Zapytanie
604... telefon
Wyświetleń: 3022


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1700 zł

Grzegorz Guca   FUNTON

NA WESELE, DO ZABAWY 

ZRÓBMY PEŁNE KULTURY I NIEPOWTARZALNE WIDOWISKO !!

Przedmiotem mojej działalności jest fachowe nagłośnienie, oświetlenie ale przede wszystkim profesjonalne prowadzenie wyjątkowych wydarzeń jako DJ i prezenter muzyczny w charakterze wodzireja / konferansjera.    

Doświadczenie opieram na 12 letniej pracy w zawodzie. Jestem kreatywny i dbamy o każdy, najmniejszy szczegół podczas prowadzonej uroczystości. Prezentuję wysoką kulturę osobistą oraz zapewniam tylko i wyłącznie profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, co w połączeniu z doświadczeniem tworzy jedyny i niepowtarzalny klimat na Twojej uroczystości. Łatwo nawiązuję kontakt z gośćmi, co pozwala mi na świetną integracje podczas imprezy. Zapewniam pełną obsługę konferansjerską dostosowaną do charakteru przyjęcia oraz prowadzenie zabaw z humorem i elegancją, co sprawia, że każdy z gości będzie się świetnie bawił.

Muzyka zawsze dobierana i odtwarzana zgodnie z gustem i oczekiwaniami klientów.  Pracuję na oryginalnych, największych przebojach muzycznych ostatnich dziesięcioleci oraz najnowszych hitach. Moja oferta wzbogacona jest o oświetlenie dekoracyjne LED sal oraz budynków co dodatkowo nadaje niesamowitego uroku w dniu Twojego wydarzenia. Zawsze staram się przesuwać poprzeczkę wyżej, aby nasi różnorodni klienci otrzymywali usługę w możliwie najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, DJ na wesele

Powrót