Zapytanie
788... telefon

Helion Music Group - DJ & Wodzirej

Piotrkowska 12, Kielce, Małopolskie, Śląskie, Świętokrzyskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Kraków, Lublin, Wieliczka, Radom, Katowice, Łódź, Gliwice, Rybnik, Tarnów, Częstochowa, Bielsko-Biała, Rzeszów, Ostrowiec Świętokrzyski, Busko-Zdrój

788... telefon
Wyświetleń: 533


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Helion Music Group - Profesjonalni Dj-e, konferansjerzy, muzycyCześć,

Nazywamy się Helion Music Group i pracujemy w branży ślubnej obsługując wesela. Jesteśmy grupą DJ-ów, konferansjerów i muzyków. Łączy nas przyjaźń, doświadczenie i wartości, którymi się kierujemy. W naszej codziennej pracy przyświeca nam motto: “bądź Gościem na swoim weselu”. Dbamy o to abyście podczas swojego wesela mogli skupić się na najważniejszych kwestiach - własnych emocjach, dobrej zabawie i gościach.

Zbudowanie odpowiedniej relacji jest dla nas najważniejsze i stanowi fundament udanego wesela. Od 2012 roku zrealizowaliśmy ponad 300 wesel w całym kraju. Zebrane doświadczenie i branżowa wiedza pozwalają nam tworzyć wesela na najwyższym poziomie. Znamy różne trendy i tradycje, dzięki czemu możemy współtworzyć z Wami idealne przyjęcie. Aby wesele zakończyło się pełnym sukcesem, zawsze pomagamy Wam w przygotowaniu jego programu i scenariusza, przyjmując rolę Koordynatorów imprezy.

Muzyka

Przygotowujemy oprawę muzyczną dla wesela w każdym klimacie. Jesteśmy otwarci na każdą muzykę taneczną, chętnie łączymy różne gatunki, w tym przeboje z lat 70’, 80’ i 90’, zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców, aktualne hity z radiowych list przebojów, rockowe klasyki, pop, R&B, rock&roll, latino, jak i klubowe brzmienia. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie Par Młodych, dlatego też przed każdym weselem wysyłamy przykładową listę utworów, na której możecie zaznaczyć utwory, które kochacie i te których nie chcielibyście usłyszeć na swoim weselu. Razem z muzyką miksujemy również teledyski.

Konferansjerka

Prowadzimy imprezy z klasą, energią i w odpowiednim rytmie – wyróżniamy wyjątkowe momenty, kreujemy nastrój właściwy dla danej chwili. Wiemy, że odpowiednie prowadzenie wydarzenia, wpływa na ocenę całej uroczystości. Podczas imprez uważnie obserwujemy reakcje gości i dopasowujemy styl prowadzenia do oczekiwań. Nie pozwalamy Twoim gościom na znużenie, zarażamy ich uśmiechem i doskonale bawimy do samego końca uroczystości! Wiemy jak się ubrać, zachowywać i co mówić w zależności od rodzaju imprezy, którą prowadzimy.

Muzyka na żywo

Nie możecie zdecydować się czy wybrać Dj’a czy zespół muzyczny? Mamy na to rozwiązanie! Podczas naszych wesel dodatkowo możecie usłyszeć na żywo muzyków grających na takich instrumentach jak: saksofon, skrzypce, gitara elektryczna, czy też perkusja. W naszej ofercie znajdziecie również wokalistów, którzy zaśpiewają Wasze ulubione utwory na żywo.

Animacje Taneczne

Angażujemy, bawimy, przykuwamy uwagę. Dzięki wykorzystaniu autorskich animacji, w formie tanecznego karaoke, jesteśmy w stanie zachęcić do integracji osoby w każdym wieku. Goście świetnie się bawią odwzorowując układy taneczne wyświetlane na ekranach, dodatkowo mogą skorzystać z tematycznych gadżetów: okularów disco, girland hawajskich.

Zabawy rywalizacyjne

Osobom lubiącym rywalizację możemy zaproponować udział w Familiadzie, Kinomaniaku, Sztafecie w alkogooglach oraz wielu innych propozycjach. Para Młoda otrzymuje od nas spis zabaw, z którego może wybrać te które chciałaby zobaczyć na swoim weselu. Nasze zabawy nie krępują, nie zawstydzają i prezentują wysoki poziom kulturalny! Preferujemy zabawy drużynowe, w których udział może wziąć duża liczba osób. Wzorujemy się na znanych teleturniejach, wykorzystując przy ich realizacji multimedia.

Biesiada za stołami

DJ i biesiada za stołami? Tak, to możliwe… Aby zadbać o dobrą zabawę i integrację nie tylko na parkiecie, na życzenie możemy poprowadzić również tradycyjną biesiadę za stołami – na żywo.

Co nas wyróżnia:

Koordynacja wesela

Podczas wesela, oprócz stałych elementów takich jak: przywitanie gości, toasty, oczepiny, zabawy integracyjne, czy animacje taneczne, pomagamy Wam w koordynacji całego wydarzenia. Przed weselem ustalamy jak ma zostać poprowadzony każdy element od Waszego przyjazdu na salę, aż do oczepin. Omawiamy szczegółowy harmonogram. Pilnujemy, aby punkty w nim zawarte pojawiły się o czasie. Zgrywamy wszystkich podwykonawców (obsługę sali, fotografów i filmowców), aby byli gotowi na dany element wesela (tort, podziękowania dla rodziców, sztuczne ognie).

Możliwość ustalenia repertuaru muzycznego:

Posiadamy szeroką bazę muzyczną, którą stale aktualizujemy. Elastycznie podchodzimy do Waszych potrzeb muzycznych dając Wam przykładową listę utworów, które mogą pojawić się podczas Waszego wesela. Na liście możecie zaznaczyć ulubione przeboje, które na pewno chcielibyście usłyszeć, oraz te, które pojawić się nie powinny. Możecie również dopisać swoje propozycje, których nie znaleźliście na liście. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego przedstawimy Państwu naszą pełną ofertę.

Gramy na terenie całej Polski dlatego jeżeli nie macie możliwości spotkać się z nami osobiście z chęcią umówimy się z Wami na rozmowę online aby dokładnie przedstawić Wam jak wyglądają nasze wesela.

Nasz główny obszar działania to województwa: śląskie, mazowieckie, małopolskie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, opolskie

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, Oprawa, DJ na wesele

Powrót