Zapytanie
692... telefon

International Wedding Party! Dj Santos & Dragon (latin drums) fiesta!

Lencewicza 4 m.41, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Otwock, Radom, Piaseczno, Płock, Wołomin, Siedlce, Pułtusk, Wyszków, Ciechanów, Mława, Sierpc, Ostrołęka

692... telefon
Wyświetleń: 618


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3500 zł

International Wedding Party! Dj Santos & Dragon (latin drums) Super wesele!

Chcesz mieć przyjęcie weselne inne niż wszyscy? Twoi goście mają różne gusta? Kochasz jakość i dobrą muzykę? Szukasz osobowości i profesjonalizmu? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Paweł Kucharczuk (DJ Santos) w duecie z kolumbijskim tancerzem i perkusjonalistą, Aicardo Mosquera (Dragon) zapraszają na International Wedding Party! 100% pozytywnych emocji! Despacito na całe życie w rytmie lambady! 

International Wedding Party! DJ Santos & Dragon (drums) To unikalna oferta na rynku usług weselnych. Łączymy pokolenia, kultury i gusta! Wiemy jak profesjonalnie zrealizować przyjęcie weselne i rozbawić osoby z różnych środowisk i krajów. Oferta charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, prowadzeniem przyjęcia w języku polskim, angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Dodatkowo oferujemy koncerty i pokazy taneczne naszego całego zespołu, tematyczną dekorację oraz wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie. Bez względu na szerokość geograficzną oraz gusta, tworzymy wymarzone przyjęcie weselne. Mamy referencje i doświadczenie w obsłudze przyjęć weselnych z parami z różnych kultur np. Polska i Peru, Polska i Hiszpania, Polska i Brazylia, Polska i Liban, Polska i Tajwan, Polska i Portugalia (obsługa w Lizbonie), Polska i Algieria oraz liczne pary polskie, które chciały mieć przyjęcie weselne inne, które chciały połączyć klimat międzynarodowy z polskim. Z parami młodymi na długo zostajemy w bardzo pozytywnych relacjach. Kochamy to co robimy! 

Zobacz naszą historię na Facebooku https://www.facebook.com/wesel...


 Proponujemy:

– obsługę djską oraz konferansjerską
– show taneczne i koncert live
– obsługę dźwiękowa, oświetleniową i wizualną
– oprawę dekoracji wraz z fotobudką
– transport
– znalezienie lokalizacji
- planowanie przyjęcia

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Taniec w chmurach
  • Fotobudka
  • Napis Love
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aneta 2020-11-18 15:01:53

Ocena: 5

Największym stresem w planowaniu naszego wesela było zabawienie gości 17 różnych narodowości, a wiec wielokulturowego tłumu. Wielu z gości nie znało nikogo na weselu, nie władali nawet wspólnym językiem , ale mimo tego zabawa była przednia. Wesele poprowadzone w trzech językach jednocześnie (polski, portugalski i angielski) z elementami Portugalskiej oraz polskiej tradycji, w tym oczepiny z prawdziwego zdarzenia. Do tej pory słyszę od gości ze było to najwspanialsze wesele na którym byli :)

Tagi: Warszawa, Oprawa, DJ na wesele

Powrót