Zapytanie
793... telefon

K&K DJs

Warszawska 16, Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Tarnów, Ropczyce, Dębica, Jarosław, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Gorlice, Leżajsk, Ustrzyki Dolne, Kolbuszowa, Łańcut

793... telefon
Wyświetleń: 368


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

K&K DJs | DJ | Wodzirej | Muzyk

Doświadczenie, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, kreatywność - to zestaw tworzący idealną imprezę, na czele z nami - dwoma zwariowanymi DJami, wodzirejami i muzykami! Chcesz, aby Twoje wesele stało się wielkim wydarzeniem, które zapadnie w pamięci Twoim gościom? Nic prostszego - napisz do nas, a na pewno ustalimy świetny scenariusz, tak aby wszystkie elementy stanowiły jedność wspaniałej zabawy! Organizujemy zabawy taneczno-integracyjne oraz oczepinowe, robimy show podczas imprezy grając i śpiewając na żywo, dodatkowo wychodzimy do biesiady przy stołach wspomagając weselnych piosenkarzy.

Ponadto posiadamy w ofercie atrakcje dodatkowe:

Recital akustyczny w trakcie obiadu

Dyskretne umilenie czasu podczas obiadu muzyką na żywo. Wybrzmiewające dźwięki akustycznych gitar wraz z delikatnym wokalem pobudzą zmysły gości. Największe przeboje w niespotykanych aranżacjach.

Ciężki dym 

Taniec w chmurach to wymarzony początek każdego wesela. Zapewnimy to dzięki najwyższej jakości wytwornicy ciężkiego dymu. Wasz pierwszy taniec zostanie w pamięci wszystkich gości.

Pakiet wspomnień - zdjęcia na za(wy)wołanie i aparaty natychmiastowe 

Zdjęcia na za(wy)wołanie - Przenieś swoje zdjęcia z telefonu na papier. Dzięki specjalnej drukarce fotograficznej, wywołujemy zdjęcia w trakcie wesela, z materiału udostępnionego nam przez gości.

Aparaty natychmiastowe - Uwiecznij najpiękniejsze chwile, dzięki zdjęciom błyskawicznym. Nasz aparat natychmiastowo wydrukuje uchwycony przez Ciebie moment. Dodatkowa warstwa samoprzylepna, pozwoli Ci zamienić je w wyjątkowe naklejki. Wszystkie zdjęcia, będą dostępne również w formie cyfrowej.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Taniec w chmurach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Oprawa, DJ na wesele

Powrót