Zapytanie
17... telefon

Folwark Cyziówka

Kamionka 286, Ostrów, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Dębica, Pilzno, Jarosław, Przeworsk, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Kolbuszowa, Łańcut

17... telefon
Wyświetleń: 4736


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 150

Folwark Cyziówka - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe 


Folwark Cyziówka to najpiękniejszy rustykalny ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy ,położony w południowo - wschodniej Polsce przystosowany do organizacji dużych i mniejszych imprez plenerowych. Główne atuty CYZIÓWKI to: jej położenie - z dala od miejskiego zgiełku - na skraju Puszczy Sandomierskiej w uroczej i malowniczej okolicy z gwarancją w pełni profesjonalnej organizacji imprez , popartą długoletnim doświadczeniem gościnnych gospodarzy.

Cyziówka to jedno z niewielu miejsc w Polsce, w którym możemy pomieścić w jednym czasie , jednorazowo nawet 3000 osób w plenerze lub 1500 osób pod dachem - co w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych w trakcie imprezy stanowi bardzo ważną zaletę naszego ośrodka. Kolejnym naszym atutem jest olbrzymi parking ( największy na Podkarpaciu ) mogący pomieścić ok. 1000 samochodów.

Folwark - Cyziówka to najpiękniejszy rustykalny ośrodek położony w południowo- wschodniej Polsce . Jego położenie z dala od miejskiego zgiełku na skraju Puszczy Sandomierskiej w uroczej i malowniczej okolicy oferuje niepowtarzalny i niezapomniany klimat zabawy weselnej . Do dyspozycji gości oddajemy dwie sale; do 70 osób i do 250 osób w całości wykonane on są z drewnianych bal co stanowi niesamowity klimat. Serwujemy potrawy według tradycyjnych polskich receptur.

Nikt kto zdecydował się na pobyt w naszym ośrodku nie wyjechał i nie wyjedzie z niego niezadowolony. Jest już tradycją, że kto choć raz odwiedził CYZIÓWKĘ, ten w niedługim czasie powraca do nas, zakosztować znów wyjątkowego wypoczynku wśród śpiewu ptaków i odgłosów natury.

Obecnie niezwykle łatwo dojechać do naszego ośrodka poprzez nowo wybudowany odcinek autostrady A4. W pobliżu nas znajduje się bowiem bardzo dogodny zjazd.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

W Weronika 2022-04-27 10:40:32

Ocena: 5

Pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa! :)

Tagi: Ostrów, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele, Obiady Weselne, Obiady Weselne Rzeszów, Kameralne Wesele Rzeszów, Boho Wesele Rzeszów

Powrót