Zapytanie
501... telefon
Wyświetleń: 1503


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Miron Wodzirej - Dj/Wodzirej na WeseleDzień ślubu, i następującego po nim wesela, to dla Pary Młodej najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu. Dzień ogromnej radości, którą chcą przeżywać razem ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Jest to zwykle jedyny moment, kiedy goście, w takim składzie, się spotkają. Dlatego, i Para Młoda, i goście chcą ten dzień zapamiętać na długo. 

 I moim zadaniem jest, pomóc im w tym. 

Każde wesele jest inne i każde jest wyjątkowe, wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zawsze spotykam się z Para Młodą, aby ustalić, czego oczekują Młodzi, co jest ich priorytetem, jaką muzykę lubią i jakiej oczekują. Omawiamy przebieg całego wesela, wszystkie jego punkty, przewidujemy czy będą potrzebne zabawy, jeśli tak to jakie. 

 W trakcie wesela dbam, by Para Młoda mogła spokojnie, pomimo wielkich emocji, przeżywać ten oczekiwany i wymarzony dzień. Na weselu tworzymy jedną wielką i ciepłą rodzinę, dlatego dbam również o to, aby każdy uczestnik czuł się wyjątkowy. Zabawę prowadzę w sposób kulturalny i ze smakiem. 

 Często na weselu gośćmi, oprócz dorosłych, są dzieci. Dla nich również mam propozycje - ulubione animacje i tańce, zabawy, konkursy, chusty animacyjne, różne tunele, klocki itp. Dzięki temu również dzieci na weselu czują się potrzebne i ważne. Do zabaw z dziećmi włączam dorosłych.


  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Opole, Oprawa, DJ na wesele

Powrót