Zapytanie
518... telefon
Wyświetleń: 373


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

MUSIC Bistro DJ&Event

Zapewniamy muzykę, światło, multimedia i pełną organizację Twojego eventu na najwyższym poziomie! Nieważne, czy to impreza firmowa, wesele, impreza okolicznościowa czy gala lub jubileusz - MUSIC Bistro to sprawdzone i pewne rozwiązanie!

Muzyka, jaką usłyszycie z nami na parkiecie to często autorskie mixy idealne do nieprzerwanej zabawy bez przerw w trakcie bloków. Udostępniamy pełne sety muzyczne do przesłuchania na naszej stronie internetowej.

Na parkiecie z przyjemnością łączę pokolenia i integruje gości w taki sposób, że powiedzieć fire on dancefloor, to nic nie powiedzieć ;) Wasze wesele to najpiękniejszy dzień w życiu, dlatego wszystkie szczegóły oraz ramowy scenariusz ustalamy przed imprezą. Konsultuję z Wami wszystkie ważne punkty, ustalamy utwory "must have" i proponuję przebieg newralgicznych punktów w sprytny i dobrze zaplanowany sposób. W trakcie zabawy tanecznej na życzenie wprowadzam "małe" atrakcje, takie jak taniec w mroku ze świecami, zimne ognie czy tańce integracyjne: YMCA czy Belgijka. Oczepiny to punkt, o który nie musicie się martwić - nie zobaczycie tu zabaw, o których następnego dnia nie chce się pamiętać - organizuję je szybko i bezboleśnie ;)

Zapraszamy do kontaktu!

  • Obsługa konferansjerska
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, Oprawa, DJ na wesele

Powrót