Zapytanie
502... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

800 zł

Śpiewający Dj Markus

Obsługa Imprez o ciekawej i rozmaitej ofercie muzycznej.
Mimo młodego wieku, wieloletnie doświadczenie z prowadzenia różnego rodzaju imprez jest. Muzyką zajmuje się od dziecięcych lat, pierwsza impreza odegrana w zespole rodzinnym została zaliczona gdy miałem 6 lat. Spodobało mi się to że mogę swoim śpiewem uszczęśliwiać innych ludzi.
Z roku na rok było co raz lepiej, już nie tylko śpiewałem ale też prowadziłem i zabawiałem szanownych gości podczas imprezy.
Po jakimś czasie zainteresowała mnie praca jako DJ, stwierdziłem że chce tego spróbować gdyż co nie co jak poprowadzić imprezę i dobrać odpowiednio repertuar. Promowałem się jako Śpiewający DJ Markus, moim zdaniem to był bardzo dobry pomysł. Kocham to co robie, ludzie są zadowoleni często nawet wracają do mnie ponownie. To jest moja pasja, a przy okazji praca.
Zajmuje się organizacją imprez, pomagam zorganizować wesele w części muzycznej, fotograficznej i dekoracyjnej.
Na imprezie nie tylko gram jako DJ ale też śpiewam, prowadzę imprezę jako wodzirej, używam instrumentów klawiszowych oraz gram na akordeonie np. przy stole i śpiewam razem z gośćmi.
Co tu dużo mówić, zapraszam zainteresowanych lub ciekawych do skorzystania z mojej oferty będzie mi bardzo miło przeżywać z wami jakieś ważne wydarzenie w waszym życiu, bo kurczę no lubię to, wręcz kocham tą prace ;)

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jelenia Góra, Oprawa, DJ na wesele

Powrót