Zapytanie
501... telefon


Średnia ocena: 5 z 54 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

4000 zł

Starsky Music

Witamy !!!

Jesteśmy TEAM’em, który cechuje elegancki styl prowadzenia imprez. Sprzęt jest precyzyjnie dostosowany do układu sali lub warunków zewnętrznych w przypadku imprez plenerowych. Przygotowanie merytoryczne do każdej imprezy jest dla nas tak samo ważne jak aparatura na której pracujemy. Niezawodność, wyważony dowcip, umiejętność improwizowania, obycie sceniczne, dobrze dobrany repertuar i swoboda komunikacji, to nasze podstawowe atuty. Zawsze staramy się poznać naszych klientów na indywidualnych spotkaniach, by ustalić przebieg imprezy.

STARSKY MUSIC TEAM to niezależne podmioty gospodarcze pracujące na własny rachunek (Fiesta Music, Starsky Music, Starzecki Music). Spójność w działaniu, doświadczenie, a przede wszystkim wzajemne zrozumienie siebie sprawiło, że połączyliśmy siły. Każdy z nas ma swój pomysł na prowadzenie imprez i robi to w swoim stylu. Jednak gdy pracujemy razem jesteśmy w 100% spójni. Dysponujemy porównywalnymi systemami nagłośnienia i świateł, dokonujemy zbiorowych zamówień na sprzęt i płyty, współpracujemy z najlepszymi agencjami artystycznymi, restauracjami, hotelami. Zawsze wystawiamy rachunek, lub paragon za wykonaną usługę. A tak prywatnie, jesteśmy przyjaciółmi, którzy dzielą się doświadczeniami. W naszym opisie nie użyliśmy ani razu słowa ”profesjonalny” w odniesieniu do osoby czy sprzętu, gdyż nadużywanie tego terminu przez amatorów z laptopem i dwoma głośniczkami zniechęciło nas do tego. Liczymy, że nasz skład niebawem się poszerzy. To kwestia dostosowania sprzętu, transportu i przystosowanie w zakresie działań organizacyjnych.


Kilka zdań jeden o drugim.


Jacek – Dj – Starsky
- Doświadczony prezenter muzyki, wodzirej, animator. Jeden z pierwszych mobilnych prezenterów w regionie, twórca Starsky Music. Jacek ma wypracowany swój styl, autorskie quizy i zabawy oraz świetny kontakt z odbiorcą. Perfekcyjnie dobiera aparaturę, trochę śpiewa, kocha klasykę muzyki, lubi duże imprezy i wesela, często pracuje u boku gwiazd na eventach firmowych. Gdziekolwiek nie zapytacie o Jacka Starsky’ego to usłyszycie, że jest to facet z klasą. Zwariowany optymista.

Wojtek – Dj – Fiesta
– Pokaźny dorobek artystyczny, były członek zespołu ACT z pierwszej edycji programu „Jaka to melodia”. Świetny animator, tancerz i wokalista. Perfekcyjnie przygotowany do imprezy, wrażliwy znawca muzyki. Wojtek zna długie wiersze i posiada zdolności rozweselające największych smutasów. Z łatwością nawiązuje kontakt z ludźmi. Zawsze służy pomocą, bezkonfliktowy, dżentelmen z dużymi pokładami szaleństwa.

Michał – Dj –Starzecki – Najmłodszy z nas, pasjonat, rewelacyjnie nadaje tempo imprezie. Kreatywny, odważny i szybki w działaniu, zawsze uśmiechnięty . Najszybsza kariera w tej profesji. W naturalny sposób jedna sobie biesiadników na imprezie. Wykorzystuje dziesiątki gadżetów perfekcyjnie dopasowanych do nastroju, muzyki, sytuacji. Praca za konsolą to dla Michała realizacja życiowej pasji, a sprzęt jest jego oczkiem w głowie, w zasadzie trzecim dzieckiem, któremu musi zapewnić wszystkie nowinki techniczne. Niezawodny entuzjasta.Zapraszamy do współpracy !!!

Lokalizacja

Wasze opinie

J Jacek&Kasia 2022-10-24 10:41:35

Ocena: 5

Wodzirejem na naszym weselu był Pan Wojtek Kasprowicz i uważamy, że była to najlepsza decyzja. DJ Fiesta przekonał nas swoją otwartością, dyspozycyjnością i doświadczeniem. Wszystko to sprawdziło się na weselu, podczas którego perfekcyjnie dobrał repertuar, zabawy weselne, a przede wszystkim był dla Młodej Pary wielkim wsparciem jako prowadzący imprezę reagując na nieuchronnie pojawiające się podczas niej nieprzewidziane sytuacje. Znalazło to uznanie również wśród gości weselnych, z których wielu mówiło potem, że nie byli jeszcze na tak fajnie prowadzonej imprezie. Dziękujemy Panie Wojtku za miłą współpracę i życzliwość polecając Pańskie usługi wszystkim tym, którzy szukają solidnego i w pełni profesjonalnego wodzireja!!!

E Ewelina 2022-08-24 12:04:38

Ocena: 5

Polecam DJ Michała z całego serca! Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że nasze wesele to będzie świetnie poprowadzona impreza. Nie myliliśmy się. Goście byli zachwyceni i my również. Profesjonalne i elastyczne podejście zasługują na szczególną pochwałę. Gdybyśmy mieli wszystko powtórzyć to wybór Dj byłby taki sam! :)

M Monika 2022-06-27 10:39:23

Ocena: 5

2 lata temu mieliśmy okazję bawić się na weselu, które prowadził Jacek. Przyznaję się bez bicia, że jestem zwolenniczką zespołów i początkowo takiej oprawy muzycznej szukaliśmy także na naszą uroczystość. Ale to, w jaki sposób DJ Jacek organizował zabawę, zupełnie zmieniło moje podejście! Nie pamiętam, kiedy tak dobrze (i do rana) bawiliśmy się na weselu :) Niestety okazało się, że Jacek ma już zajęty nasz termin. Polecił natomiast Michała Starzeckiego ze swojej ekipy STARSKY MUSIC TEAM. Nie żałujemy! Po pierwsze obaj Panowie prowadzą wesele z klasą, ich żarty bawią, a nie żenują. Michał jest bardzo otwarty i sympatyczny, a kontakt z nim zdecydowanie był bez zarzutu. Z racji dużej odległości rozmawialiśmy tylko telefonicznie i online, co zupełnie nie stanowiło problemu w organizacji uroczystości. Od początku do końca czuliśmy się zaopiekowani, wiedzieliśmy na 100%, że akurat o ten aspekt wesela nie musimy się martwić :) I rzeczywiście tak było - parkiet pełen w zasadzie do samego końca, goście i my bardzo zadowoleni i wytańczeni za wszystkie czasy! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :D Michał, jeszcze raz ogromne dzięki za nasze wesele 11.06.2022 r. Monika i Piotr

M Magda i Łukasz 2022-02-21 13:21:20

Ocena: 5

Wyboru DJ-a baliśmy się najbardziej. Przyjaciółka poleciła nam Michała Starzeckiego – była na dwóch weselach gdzie grał i zapewniała, że z nim mamy gwarancję udanej zabawy. Miała rację - nie mogliśmy wybrać lepiej! Od razu złapaliśmy świetny kontakt, a Michał zaproponował nam dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Pełen profesjonalizm, trafiony żart, wspaniała zabawa do rana i to wszystko z klasą! Goście byli zachwyceni (nie tylko Ci młodzi), a co najważniejsze czuliśmy, że DJ bawi się na naszym weselu tak samo dobrze jak my! Michał, jesteśmy Ci niesamowicie wdzięczni - dzięki Tobie nasze wesele było wyjątkowe!

M Marta i Tomek 2021-11-16 16:16:59

Ocena: 5

Dj Jacek Starsky już od pierwszego spotkania skradł nasze serca, bije od niego mega pozytywna energia. Oprawa na weselu fantastyczna, pełny parkiet od początku, a w trakcie goście podchodzili i mówili, że mamy fantastycznego Dj. Bawiliśmy się świetnie. Polecamy z całego serca!

A Agnieszka i Cezary 2021-09-20 09:27:34

Ocena: 5

Jak wesele to tylko Michał Starzecki. Nie mieliśmy okazji wcześniej się poznać jednak pocztą pantoflową doszło do nas że robi mega robotę więc bez chwili namysłu zarezerwowaliśmy go na nasze wesele. Na spotkaniu od pierwszych minut dał nam poczucie że znamy się od lat i rozumie doskonale o co nam chodzi - dzięki temu nie miałam wgl strachu że coś z jego strony pójdzie nie tak. Wesele przebiegało tak jak sobie wymarzyłam- parkiet dzięki Michałowi był ciągle pełen, ludzie nie mieli czasu się ponudzić, muzyka trafiała we wszystkie gusta. Goście byli zachwyceni. Bardzo dziękujemy za najlepsze wesele na jakim byliśmy i szczęściarze z nas że to było nasze własne :D

K Kuba i Tereska 2021-09-13 06:16:10

Ocena: 5

Najlepszy DJ na świecie!!! Jacek DJ Starsky jest przesympatyczna osobą. Całe wesele był pełen parkiet! Każdego porwał do tańca zza konsolety! Najlepsze wesele! Wszyscy byli pod wrażeniem! Megaaaaa osoba!!! Polecamy z całego serca!!!

T Tereska 2021-09-13 06:14:06

Ocena: 5

Najlepszy dj ever! Zarówno młodzi i jak starsze osoby wyjawiły się! A my? Dla nas to było najlepsze wesele na świecie! Jacek ma świetne podejście do ludzi! Dziękujemy 🤍

K Karol i Karolina 2021-09-06 12:50:57

Ocena: 5

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Michała, a także jego wielkich umiejętności doskonałego prowadzenia naszego wesela, po którym niemal wszyscy goście chwalili naszego DJ'a. Doskonale dobrana muzyka, poczucie humoru i przyjemna dla ucha i oka oprawa imprezy, perfekcja w każdym detalu, serdecznie polecamy :)

K Konrad 2021-09-01 20:58:08

Ocena: 5

Szukasz człowieka który rozkręci twoją imprezę i sprawi, że nawet najbardziej marudna ciotka wyjdzie na parkiet? Michu to bardzo profesjonalny komunikatywny i pozytywny DJ z wielkim wyczuciem smaku i chwili. Świetnie dobrana muzyka sprawiła, że każdy dobrze się bawił do samego rana, a sala hulanka musi wymienić parkiet! Serdecznie polecamy każdemu kto chcę zorganizować wesele lub inną uroczystość! (Wierzymy, że stypę też rozkręci!) Nadia (oddana Fanka) i Konrad Fryszkowski (i Bulwa z nami)

Tagi: Bydgoszcz, Oprawa, DJ na wesele

Powrót