Zapytanie
503... telefon
Wyświetleń: 1694


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

weselewdobrymklimacie.pl

Dobra zabawa, kreatywne pomysły, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, repertuar muzyczny dostosowany do oczekiwań organizatorów i gości - to właśnie jest wesele w dobrym klimacie.

Imprezy weselne są prowadzone według scenariusza ustalonego z Państwem przed imprezą, na który składają się: repertuar muzyczny, animacje, toasty, oczepiny itd.

Oprawa muzyczna imprezy weselnej składa się z propozycji, które przedstawiamy przed podpisaniem umowy w specjalnej play liście oraz Państwa propozycji, które zawsze ten repertuar urozmaicają.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

G Gabriela 2020-06-30 13:32:23

Ocena: 5

Wesele odbyło się w restauracji Sielanka w Gietrzwałdzie w dniu 13.06.2020. Bardzo polecamy Pana Pawła, ponieważ jest bardzo dostępny oraz komunikatywny. Omówił z nami każdy szczegół przed ślubem. Wszystko było dopięte na ostatni guzik w dniu ślubu. Profesjonalnie poprowadził przyjęcie weselne a my nie musieliśmy się niczym przejmować. Goście do tej pory wspominają dobrą muzykę, zabawę i świetne oświetlenie sali.

J Justyna 2020-04-01 10:21:17

Ocena: 5

Wesele odbyło się 28.12.2019 w Zamku Karnity w okolicach Ostródy. Pomimo iż zazwyczaj nie angażuje się w wystawianie opinii to w tym przypadku robię to z największą przyjemnością. Współpraca z p. Pawłem to ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa dla Pary Młodej. Od pierwszego spotkania byliśmy pewni i spokojni, że wszystko będzie dopracowane, dopilnowane, a co dla nas najważniejsze na najwyższym poziomie kultury i klasy. Świetna komunikacja i wsparcie zarówno przed imprezą jak i w trakcie wesela. Pan Paweł ma ogromne doświadczenie i szczerze polecam być otwartym na jego sugestie i rady. Na samym początku nie chcieliśmy z mężem żadnego dodatkowego oświetlenia parkietu, ponieważ tkwiliśmy w mylnym przeświadczeniu, że uzyskamy w ten sposób efekt dyskoteki, jednakże p. Paweł po obejrzeniu sali mocno z nami " walczył", żebyśmy jednak się zdecydowali - jedyne co mogę powiedzieć to dziękuję, że nas Pan namówił - oświetlenie było niesamowite. Koniecznie muszę podkreślić, że oprawa muzyczna dla nas idealna, trafione utwory i do tego świetnie dobierane numery do bieżącej sytuacji na parkiecie. Goście świetnie się bawili i my również. Gorąco polecam zaufać radom i doświadczeniu p. Pawła - naprawdę warto. Dziękujemy za współpracę i piękne wspomnienia. Chcielibyśmy przeżyć ten dzień jeszcze raz.

Tagi: Olsztyn, Oprawa, DJ na wesele

Powrót