Zapytanie
606... telefon


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Wodzirej Marcin Brodziński

Prowadzę bale, prymicje, wesela (to moja specjalność), bale sylwestrowe, bankiety dla firm, festyny i każdą imprezę taneczną i nie tylko.

Cel, który stawiam sobie jako Mistrz Ceremonii na imprezie to udana zabawa, która pozostawia po sobie dobre wspomnienie nie przynosząc przy tym wstydu i obciachu bawiącym się. Nie robimy zabaw sprośnych, z podtekstami erotycznymi, całowaniem i tym podobne.......

Bogaty scenariusz imprezy uwzględnia zabawę, taniec, dobrą muzykę, czas na konsumpcję, zabawy dla dzieci, śpiewy biesiadne, przepiękny świetlisty walc tuż po północy pozostawiający niezapomniane marzenia, a zarazem nadający dostojny i uroczysty charakter każdej imprezie.

Każdą imprezę rozpoczynam uroczystym korowodem przy dźwiękach poloneza , nawiązując przy tym do epopei A. Mickiewicza "Pan Tadeusz".

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Mateusz i Olga 2021-10-26 20:06:26

Ocena: 5

Mieliśmy wspólnie z Żoną ogromną przyjemność dzielić najszcześliwszy dzień ze wspaniałym, ciepłym i charyzmatycznym człowiekiem jakim jest Marcin. Po pierwszym spotkaniu byliśmy już pewni, że jesteśmy w najlepszych rękach, a zapał i pasja z jaką odkrywał przed nami część detali spowodowały, że oboje nie mogliśmy się doczekać tego dnia. Nasze wyobrażenia zostały przekroczone w każdej możliwej skali, pełen profesjonalizm, najwyższa jakość usług, klasa i szyk były elementami których się po takim Specjaliście spodziewaliśmy. Co było dla nas kompletną niespodzianką to komfort i poziom zaopiekowania się każdą sekundą na naszym przyjęciu. Za to jestem Ci Drogi Marcinie najbardziej wdzięczny, z Tobą u boku kompletnie zapomniałem o stresie i mogłem zanużyć się w szampańskiej zabawie do białego rana z naszymi gośćmi. Nie mam wątpliwości, że wkrótce spotkamy się na następnej uroczystości tym razem w charakterze gości.

A Agnieszka 2021-10-16 20:29:06

Ocena: 5

Wodzirej Marcin, to tylko można ująć w słowach profesjonalizm, klasa, zabawa na najwyższym poziomie ! Nie straszna mu odległość, przyjechał nawet do Gdańska :) Bliscy byli pod wielkim wrażeniem, bawili się świetnie i wspomnienia z wesela nie zapomniane, wszystko za sprawą Marcina. Dziękujemy Agnieszka i Krzysiek

M Monika 2021-10-12 10:24:29

Ocena: 5

Pana Marcina znam już wiele lat, jednak Jego podejście oraz profesjonalizm nie przestaje zaskakiwać. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poprowadzenie naszego wesela. Goście bawili się znakomicie, jak i my - Para Młoda. Powtórzę się, ale obecność Pana Marcina jest gwarantem udanej i pięknie poprowadzonej imprezy. Serdecznie polecamy! Monika i Adam :)

T Tomasz Dudek 2018-08-19 13:09:44

Ocena: 5

Marcin fantastycznie poprowadził nasze wesele. Marcin to bardzo charyzmatyczna osoba, o ogromnej kulturze osobistej. Od pierwszego spotkania z nim jeszcze przed weselem było widać, że to profesjonalista w każdym calu i całkowicie oddany tym w czym się specjalizuje. Świetna zabawa i organizacja od samego początku, aż do ostatniego tańca. Idealne wyczucie tempa na weselu kiedy i co trzeba robić (czas na zabawę, czas na posiłki). Polonez na początku wesela to po prostu majstersztyk. Do tego wiele kreatywnych zabaw i dużo świetnej muzyki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy Marcina. Dziękujemy P.S. Pozdrawiamy i dziękujemy również Panu Dawidowi DJ za świetny dobór muzyki.

Tagi: Kielce, Oprawa, DJ na wesele

Powrót