Zapytanie
606... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Sprawdź nasze wolne terminy

sobota, 08 maja 2021
wolne - Wodzirej Marcin Brodziński

WODZIREJ -  MARCIN BRODZIŃSKI

Prowadzę bale, prymicje, wesela (to moja specjalność), bale sylwestrowe, bankiety dla firm, festyny i każdą imprezę taneczną i nie tylko.

Cel, który stawiam sobie jako Mistrz Ceremonii na imprezie to udana zabawa, która pozostawia po sobie dobre wspomnienie nie przynosząc przy tym wstydu i obciachu bawiącym się. Nie robimy zabaw sprośnych, z podtekstami erotycznymi, całowaniem i tym podobne.......

Bogaty scenariusz imprezy uwzględnia zabawę, taniec, dobrą muzykę, czas na konsumpcję, zabawy dla dzieci, śpiewy biesiadne, przepiękny świetlisty walc tuż po północy pozostawiający niezapomniane marzenia, a zarazem nadający dostojny i uroczysty charakter każdej imprezie.

Każdą imprezę rozpoczynam uroczystym korowodem przy dźwiękach poloneza , nawiązując przy tym do epopei A. Mickiewicza "Pan Tadeusz".

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

T Tomasz Dudek 2018-08-19 13:09:44

Ocena: 5

Marcin fantastycznie poprowadził nasze wesele. Marcin to bardzo charyzmatyczna osoba, o ogromnej kulturze osobistej. Od pierwszego spotkania z nim jeszcze przed weselem było widać, że to profesjonalista w każdym calu i całkowicie oddany tym w czym się specjalizuje. Świetna zabawa i organizacja od samego początku, aż do ostatniego tańca. Idealne wyczucie tempa na weselu kiedy i co trzeba robić (czas na zabawę, czas na posiłki). Polonez na początku wesela to po prostu majstersztyk. Do tego wiele kreatywnych zabaw i dużo świetnej muzyki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy Marcina. Dziękujemy P.S. Pozdrawiamy i dziękujemy również Panu Dawidowi DJ za świetny dobór muzyki.

Tagi: Kielce, Oprawa, DJ na wesele

Powrót