Zapytanie
606... telefon


Średnia ocena: 5 z 7 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Wodzirej Marcin Brodziński

Prowadzę bale, prymicje, wesela (to moja specjalność), bale sylwestrowe, bankiety dla firm, festyny i każdą imprezę taneczną i nie tylko.

Cel, który stawiam sobie jako Mistrz Ceremonii na imprezie to udana zabawa, która pozostawia po sobie dobre wspomnienie nie przynosząc przy tym wstydu i obciachu bawiącym się. Nie robimy zabaw sprośnych, z podtekstami erotycznymi, całowaniem i tym podobne.......

Bogaty scenariusz imprezy uwzględnia zabawę, taniec, dobrą muzykę, czas na konsumpcję, zabawy dla dzieci, śpiewy biesiadne, przepiękny świetlisty walc tuż po północy pozostawiający niezapomniane marzenia, a zarazem nadający dostojny i uroczysty charakter każdej imprezie.

Każdą imprezę rozpoczynam uroczystym korowodem przy dźwiękach poloneza , nawiązując przy tym do epopei A. Mickiewicza "Pan Tadeusz".

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Mateusz 2023-09-24 16:54:39

Ocena: 5

Pierwszy raz Marcina spotkaliśmy na weselu w okolicach Zamościa i byliśmy zachwyceni wysoką kulturą prowadzenia imprezy (w dzisiejszych czasach jest to rzadkość). Mimo, że mieliśmy już zarezerwowany zespół, bez wahania stwierdziliśmy, że sami chcemy mieć wesele poprowadzone w taki sposób... Taki, czyli bez głupich, uwłaczających zabaw. Wesele po którym każdy wróci do swojego domu z uśmiechem na ustach i bez zażenowania obejrzy film z imprezy. Innymi słowy – wesele z klasą! Marcin ma ogromne doświadczenie, dzięki czemu my jako Państwo Młodzi byliśmy spokojni i nie musieliśmy się niczym martwić. Zabawy były zróżnicowane, nietuzinkowe i bardzo ciekawe, dlatego też większość gości brała w nich udział i do dzisiaj miło wspomina. Marcin, jeśli to czytasz- jeszcze raz dziękujemy. Kasia i Mateusz

Z Zośka 2023-09-22 07:12:40

Ocena: 5

Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy na Marcina! Nasze wesele, to była najlepsza impreza na jakiej byliśmy (serio), a Wodzirej Marcin bardzo się do tego przyczynił. Wszystko było poprowadzone na luzie, z fajnym humorem i do tego klasą. Najlepsze w tym wszystkim było jednak poczucie, że Marcin ma wszystko pod kontrolą i my nie musimy się niczym przejmować. Naprawdę mogliśmy się po prostu dobrze bawić. Dziękuję z całego serca, że również dzięki Tobie - Marcinie - nasze wesele było tak wyjątkowe!

W Weronika 2023-08-10 20:06:29

Ocena: 5

Siedem lat temu bawiłam się na weselu moich przyjaciół na którym Marcin był wodzirejem. Już wtedy byłam pewna, że to właśnie jemu chce powierzyć prowadzenie tej imprezy. Obdarzyliśmy Marcina pełnym zaufaniem i to był strzał w 10. Goście byli zachwyceni. Pełen profesjonalizm i opanowanie mimo iż zepsuł mu się samochód i przyjechał na lawecie! Autorski program był super, łączył wszystkie pokolenia. Gdybym miała wybierać jeszcze raz wodzireja z pewnością wybrałabym tak samo! Gorąco polecam.

M Mateusz i Olga 2021-10-26 20:06:26

Ocena: 5

Mieliśmy wspólnie z Żoną ogromną przyjemność dzielić najszcześliwszy dzień ze wspaniałym, ciepłym i charyzmatycznym człowiekiem jakim jest Marcin. Po pierwszym spotkaniu byliśmy już pewni, że jesteśmy w najlepszych rękach, a zapał i pasja z jaką odkrywał przed nami część detali spowodowały, że oboje nie mogliśmy się doczekać tego dnia. Nasze wyobrażenia zostały przekroczone w każdej możliwej skali, pełen profesjonalizm, najwyższa jakość usług, klasa i szyk były elementami których się po takim Specjaliście spodziewaliśmy. Co było dla nas kompletną niespodzianką to komfort i poziom zaopiekowania się każdą sekundą na naszym przyjęciu. Za to jestem Ci Drogi Marcinie najbardziej wdzięczny, z Tobą u boku kompletnie zapomniałem o stresie i mogłem zanużyć się w szampańskiej zabawie do białego rana z naszymi gośćmi. Nie mam wątpliwości, że wkrótce spotkamy się na następnej uroczystości tym razem w charakterze gości.

A Agnieszka 2021-10-16 20:29:06

Ocena: 5

Wodzirej Marcin, to tylko można ująć w słowach profesjonalizm, klasa, zabawa na najwyższym poziomie ! Nie straszna mu odległość, przyjechał nawet do Gdańska :) Bliscy byli pod wielkim wrażeniem, bawili się świetnie i wspomnienia z wesela nie zapomniane, wszystko za sprawą Marcina. Dziękujemy Agnieszka i Krzysiek

M Monika 2021-10-12 10:24:29

Ocena: 5

Pana Marcina znam już wiele lat, jednak Jego podejście oraz profesjonalizm nie przestaje zaskakiwać. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poprowadzenie naszego wesela. Goście bawili się znakomicie, jak i my - Para Młoda. Powtórzę się, ale obecność Pana Marcina jest gwarantem udanej i pięknie poprowadzonej imprezy. Serdecznie polecamy! Monika i Adam :)

T Tomasz Dudek 2018-08-19 13:09:44

Ocena: 5

Marcin fantastycznie poprowadził nasze wesele. Marcin to bardzo charyzmatyczna osoba, o ogromnej kulturze osobistej. Od pierwszego spotkania z nim jeszcze przed weselem było widać, że to profesjonalista w każdym calu i całkowicie oddany tym w czym się specjalizuje. Świetna zabawa i organizacja od samego początku, aż do ostatniego tańca. Idealne wyczucie tempa na weselu kiedy i co trzeba robić (czas na zabawę, czas na posiłki). Polonez na początku wesela to po prostu majstersztyk. Do tego wiele kreatywnych zabaw i dużo świetnej muzyki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy Marcina. Dziękujemy P.S. Pozdrawiamy i dziękujemy również Panu Dawidowi DJ za świetny dobór muzyki.

Tagi: Kielce, Oprawa, DJ na wesele

Powrót