Zapytanie
604... telefon

Aura Nova

Borek Stary 84 D, Tyczyn, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Przeworsk, Strzyżów, Dynów, Boguchwała, Łańcut, Kańczuga

604... telefon
Wyświetleń: 17378


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 250

Aura Nova

Aura Nova to przede wszystkim restauracja, chociaż wolimy myśleć o sobie jako o miejscu spotkań. Tych formalnych i tych nieformalnych, biznesowych i przyjacielskich. To także miejsce, którego aura zapadnie Państwu głęboko w pamięć.

Wesela

Marzenia o eleganckim weselu, przepełnionym niesamowitą atmosferą i dobrą zabawą. To miejsce gdzie wszyscy obecni poczują się naprawdę wyjątkowo, a każda chwila zapadnie im głęboko w pamięć.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie duże, klimatyzowane Sale, a wraz z nimi możliwość dowolnej aranżacji i przystrojenia przestrzeni. Sala Kameralna mieści 100 osób, z kolei Sala Bankietowa 150. Łącznie daje to liczbę 250 gości weselnych.

Aura Nova współpracuje ze sprawdzonymi firmami z branży weselnej. Aby uświetnić Waszą uroczystość, przygotują dla Państwa specjalne oferty. Podczas przygotowań do wesela mogą Państwo liczyć także na pomoc profesjonalnego konsultanta.

Z gorącymi życzeniami powodzenia na nowej drodze, zespół Aura Nova przygotował romantyczny apartament, w którym nowożeńcy będą mogli spędzić Noc Poślubną.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Maciej 2022-11-30 10:04:59

Ocena: 5

Wszystko było na plus. Goście zachwyceni. My nie musieliśmy się o nic martwić. Super kontakt z P.Dawidem. Jedzenie przepyszne. Bardzo serdecznie polecamy Aure na przyjęcie weselne. 😍

J Justyna & Piotr 2022-11-30 10:04:40

Ocena: 5

W kwietniu organizowaliśmy nasze wesele właśnie w tym pięknym miejscu . Lokal, był pierwszym jaki oglądaliśmy i od razu skradł nasze serca. Piękne wnętrza, ogród, sala, no i oczywiście jedzonko - poezja smaków... Wspaniała i profesjonalna obsługa oraz najlepsza opieka Pana Dawida pod każdym kątem, a całokształt przeszedł wszelkie nasze oczekiwania. Polecamy, dziękujemy z całego serca i pozdrawiamy! ✨♥️

G Gaba 2022-11-30 10:04:27

Ocena: 5

Bardzo polecam lokal do organizacji wesela ! Jedzenie bardzo dobre ,sala duża, obsługa kelnerów bardzo sprawna, jako państwo młodzi nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko ogarniała menedżerka dzięki czemu mogliśmy się bawić. Goście chwalili zarówno jedzenie jak i obsługę . Jako państwo młodzi bardzo polecamy i jesteśmy zadowoleni zarówno z obsługi jak i z sprawnego kontaktu z właścicielem.

Tagi: Tyczyn, Lokale weselne, Domy weselne, Obiady Weselne

Powrót