Zapytanie
514... telefon

Chochołowy Dwór

Jerzmanowice 54A, Jerzmanowice, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Krzeszowice, Olkusz, Ojców

514... telefon
Wyświetleń: 22777


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 300

Chochołowy Dwór

Pragniemy spełnić marzenia o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym, by uroczystość ta pozostała w pamięci Państwa i Gości weselnych długo wspominanym wydarzeniem.

SALA BALOWA
Polecamy salę balową, która zachwyci Państwa swoją atmosferą. Przestronna, elegancka, klimatyzowana sala z bezpośrednim wyjściem na ogród. Możemy w niej gościć do 300 osób. Proponujemy przyjęcie zasiadane przy bankietowych okrągłych stołach bądź tradycyjnie przy stołach prostokątnych w układzie zaaranżowanym przez Państwa.

CHATA GRILLOWA
Idealna na przyjęcia w plenerze jest zadaszona chata grillowa z tarasem widokowym, w której biesiadować może do 130 osób. Jest to ciekawa alternatywa dla osób planujących przyjęcie w niekonwencjonalnym charakterze.

OGRÓD
Dla osób marzących o ślubie w plenerze, w niepowtarzalnej scenerii jurajskich klimatów, proponujemy organizację ceremonii ślubnej w naszym ogrodzie.

CLUB94
Nowoczesne wnętrze, przestronne i wygodne loże, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Jest to idealne miejsce na przyjęcia w swobodnej atmosferze. Club94 może pomieścić 70 osób.

NOCLEGI
Gościom weselnym proponujemy pobyt w naszym 3-gwiazdkowym hotelu. Oddajemy do Państwa dyspozycji 90 miejsc noclegowych w 30 nowoczesnych i komfortowych pokojach. Dodatkowo na czas trwania przyjęcia weselnego, w prezencie od Chochołowego Dworu, udostępniamy Młodej Parze Apartament wraz z miłą niespodzianką.

DEKORACJE
Chcąc zapewnić Państwu niepowtarzalną oprawę i nastrój ozdabiamy stoły świeżymi kwiatami i świecami, a krzesła eleganckimi pokrowcami komponującymi się z obrusami.

Wesele w Ogrodzie

Przyjęcie weselne w plenerze to marzenie wielu par. Pięknie zagospodarowany ogród jest idealnym miejscem na organizację niezapomnianego ślubu. Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem dla Państwa ceremonii zaślubin lub wesela w ogrodzie.

Organizujemy śluby cywilne oraz humanistyczne. Ten ważny dla Państwa dzień możecie również kontynuować w plenerze. W zależności od Państwa oczekiwań, polecamy przyjęcie weselne w luźnym stylu w chacie grillowej lub też eleganckie w stylowych namiotach.

Państwa wesele organizowane w chacie grillowej zaskoczy Gości klimatycznym wystrojem chaty, oryginalnym menu z grilla, pięknym pejzażem rozciągającym się z tarasu widokowego.

Elegancko udekorowane namioty, bliskość natury a jednocześnie wykwintne menu pozostaną na długo w pamięci Młodej Pary jak i zaproszonych Gości.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jerzmanowice, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót