Zapytanie
607... telefon

Dom Biesiadny Czerniecówka w Wojciechowie

Wojciechów Kolonia Piąta 35a, Wojciechów, Lubelskie,

W pobliżu: Nałęczów, Bełżyce

607... telefon
Wyświetleń: 24064


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 600

Dom Biesiadny Czerniecówka w Wojciechowie

Kierując się smakiem i doświadczeniem w branży mamy do zaoferowania dla Państwa całą paletę usług gastronomicznych. Organizacja przyjęć, spotkań integracyjnych oraz szkoleń na terenie Domu Biesiadnego w Wojciechowie daje nam ogromną satysfakcję z pracy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta działamy na terenie całego kraju serwując specjały kuchni Wojciechowskiej takie jak pieczony baran, prosiak czy dzik. Nie krytą sławą jest również przyrządzana przez Włodzimierza Czernieca golonka, serwowana w Karczmie, w centrum Wojciechowa.

Nasz lokal to budynek usługowo-gastronomiczny spełniający wszystkie wymogi, mogący pomieścić 600 osób.

Do Państwa dyspozycji są tu 3 klimatyzowane sale połączone z sobą, pokoje noclegowe oraz ogródek z grillem i altankami. Odbywają się tu szkolenia, imprezy integracyjne i okolicznościowe, wesela etc.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie tak, aby sprostać oczekiwaniom klienta. Szeroka gama serwowanych dań i przystawek zadowoli każdego konsumenta a możliwość zapewnienia dodatkowych atrakcji uświetni każdą uroczystość.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marcin 2021-05-09 11:55:56

Ocena: 5

Pani Agnieszko w tym co mówił właściciel nie ma żadnej przesady jeżeli na termin czeka się 3 lata to chyba o czymś świadczy, to dobry lokal ze świetna opinią wiec jeżeli nie miała pani ochoty pofatygować się na miejsce żeby uzgodnić jak ma wyglądać pani wesele to trzeba było wynająć remize strażacka dogadać to na telefon i nie zawracać chłopu głowy

W Waldemar 2018-07-22 16:01:02

Ocena: 5

Świetna obsługa, wspaniała atmosfera i wspaniała kuchnia. Gorąco polecam

Tagi: Wojciechów, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót