Zapytanie
608... telefon

Dom Przyjęć Klemens

Szczęśliwa 8, Jeleśnia, Śląskie,

W pobliżu: Bielsko-Biała, Szczyrk, Żywiec, Wisła, Milówka, Łodygowice, Węgierska Górka, Korbielów

608... telefon
Wyświetleń: 1005


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 200

Dom Przyjęć Klemens Jeleśnia

Dom Przyjęć Klemens Jeleśnia to dom weselny zlokalizowany w malowniczej okolicy Beskidu Żywieckiego, z dala od miejskiego szumu i zgiełku. Doskonałe miejsce dla par ceniących ciszę i spokój. Piękne krajobrazy i świetna lokalizacja - obiekt oddalony jest 15 kilometrów od Żywca i niecałe 40 kilometrów od Bielska-Białej, sprawiają, że stanowi on wspaniałą przestrzeń do zaplanowania jedynego w swoim rodzaju przyjęcia.

Co może zaoferować przyszłym Nowożeńcom Dom Przyjęć Klemens? Wesele zgodne z ich oczekiwaniami i wizjami. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie, starając się zrobić, co tylko możliwe, aby ten szczególny dzień pozostał w pamięci wszystkich magicznym wspomnieniem. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dwie klimatyzowane sale weselne - jedną do zabawy, drugą do konsumpcji. Łącznie Dom Przyjęć Klemens umożliwia organizację wesela na maksymalnie 200 osób przy prostokątnych stołach.

Ogromną wagę przykładamy również do serwowanego menu na weselu. Nasza kuchnia specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i regionalnej, tworząc potrawy i przysmaki wobec których żaden z zaproszonych gości nie przejdzie obojętnie. Bierzemy pod uwagę także Wasze indywidualne preferencje smakowe, umożliwiając wprowadzenie zmian w serwowanym podczas przyjęcia menu.

Na terenie Domu Przyjęć Klemens znajduje się bezpłatny parking dla gości. Ponadto weselnicy mogą skorzystać z pięknego ogrodu, który będzie idealnym miejscem na chwilę odpoczynku na świeżym powietrzu i złapanie oddechu w przerwie od tanecznego szaleństwa na parkiecie. Zielone tereny wokół obiektu stanowią także klimatyczną przestrzeń do zaplanowania krótkiej sesji w plenerze oraz pamiątkowych rodzinnych fotografii.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i celebrowania niezapomnianych chwil razem z nami!

  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jeleśnia, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót