Zapytanie
605... telefon

Dom Przyjęć Okolicznościowych Gostyniec

ul. Motyla 42c, Gostyń, Śląskie,

W pobliżu: Tychy, Rybnik, Żory, Orzesze, Mikołów, Bieruń

605... telefon
Wyświetleń: 8676


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 140

Dom Przyjęć Okolicznościowych Gostyniec - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Zapraszamy do Domu Przyjęć Okolicznościowych „Gostyniec”, znajdującego się w pobliżu Tych w miejscowości Gostyń. Do dyspozycji naszych gości oddajemy klimatyzowaną salę, która stać się może miejscem spotkań towarzyskich i integracyjnych, konferencji naukowych lub biznesowych, czy też miejscem niezapomnianego wesela lub balu. Oferujemy również pokoje noclegowe, oraz domki letniskowe.

Wszyscy, którzy cenią aktywne spędzanie wolnego czasu mogą się sprawdzić na kortach tenisowych oraz na boisku do siatkówki plażowej. Każdy może ugasić pragnienie w ogródku piwnym lub oddać się przyjemności grillowania z przyjaciółmi w pergoli nad stawikiem. Nasza kuchnia proponuje specjały kuchni śląskiej jak również poczęstunek swoimi wypiekami.

Wesela

Przestronna klimatyzowana sala pozwala na organizację wesel, przyjęć okolicznościowych, bankietów lub na przygotowanie konferencji naukowych czy biznesowych. Przyjęcia weselne już od 190 zł/osoba dorosła.

Dla naszych gości proponujemy specjały kuchni śląskiej oraz własne wypieki.

Dla przyjęć weselnych w tygodniu, oferujemy atrakcyjne zniżki (bez względu na ilość osób)! Na wybrane sobotnie terminy, dla przyjęć Weselnych powyżej 100 osób napoje w cenie.

Noclegi

Przytulne pokoje noclegowe pozwolą na wypoczynek oraz regenerację sił. Urządzone są w różnych kolorach, co pozwala wybrać dla siebie ten najwłaściwszy, według upodobań i nastroju. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Nasze pokoje to wygodna opcja również dla tych, którzy są tu tylko przejazdem i traktują Tychy jako miejsce noclegu i przystanek w podróży służbowej. 

  • Noclegi
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

H Hania 2021-11-24 14:01:58

Ocena: 5

Rewelacyjne miejsce na wesele! Wystrój sali zrobił na mnie naprawdę ogromne wrażenie. Ogród też super! Obsługa jak i posiłki na najwyższym poziomie, niczego nie brakowało :) Polecam!

Tagi: Gostyń, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót