Zapytanie
501... telefon

Dom Weselny Amor

Boguszyce 21A, Rawa Mazowiecka, Łódzkie,

501... telefon
Wyświetleń: 299


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 200

Dom Weselny Amor

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego domu weselnego Amor w Boguszycach koło Rawy Mazowieckiej w Województwie Łódzkim.

Oferujemy Państwu najwyższą jakość usług w zakresie organizacji imprez oraz gastronomii na potrzeby wesel a także innych imprez i uroczystości.

Na miejscu posiadamy bazę gastronomiczną do profesjonalnego przyrządzania potraw i napojów. W bliskiej odległości (5 minut jazdy samochodem) jest wiele ciekawych terenów do zdjęć plenerowych lub wycieczek m.in. uroczy zalew Tatar oraz romantyczny park miejski w Rawie Mazowieckiej.

W naszym budynku oferujemy Państwu organizację wesel, rocznic, konsolacji, urodzin, bankietów, imprez firmowych i integracyjnych oraz innych uroczystości i imprez. Jesteśmy od niedawna na rynku, więc staramy się 2 razy bardziej, aby nasza oferta była jak najwyższej jakości.

Oferta weselna obejmuje organizację przyjęcia weselnego z usługami gastronomicznymi. W zakres oferty wchodzą dania kuchni polskiej, regionalnej i międzynarodowej, jak również, wedle życzenia, chłopski, szwedzki oraz francuski stół i wyroby cukiernicze. Dla chętnych jesteśmy w stanie zorganizować usługi fotograficzne, filmowanie oraz wynajem auta do ślubu, hotel w odległości 1,5 km od domu weselnego.

W celu uzyskania najlepszych informacji prosimy o bezpośredni kontakt:
Wojciech Klimek, tel.501506619, 501032197

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

M Małgorzata 2021-02-22 09:00:24

Ocena: 5

Bardzo dziękuję za poświęcony czas w czasie wesela było super obsługa miła 28 września bawiliśmy się miło pani właścicielka bardzo miła super jedzenie polecam i pozdrawiam serdecznie

Tagi: Rawa Mazowiecka, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót