Zapytanie
693... telefon

Dom Weselny pod Kasztanem

Siekierczyn 275, Siekierczyn, Dolnośląskie,

W pobliżu: Bolesławiec, Lubań, Jelenia Góra, Złotoryja, Zgorzelec, Bogatynia, Gryfów Śląski, Nowogrodziec, Świeradów-Zdrój

693... telefon
Wyświetleń: 5734


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 150

Dom Weselny pod Kasztanem

Jest taki jeden, wyjątkowy dzień, na który czekają i o którym marzą wszyscy szczerze zakochani. Dzień, w którym przysięgną sobie miłość i oficjalnie stworzą rodzinę. Poprzedzają go długotrwałe przygotowania, szczegółowe plany, a przede wszystkim pragnienie by każdy jego moment był magiczny, niezapomniany i perfekcyjny w każdym calu.  

Od 20 lat naszym głównym celem jest spełnianie takich marzeń. Przez ten czas zorganizowaliśmy ponad 500 przyjęć weselnych i każde z nich było dla nas zupełnie indywidualnym, innym, zawsze wyjątkowym wyzwaniem. 

Naszym zadaniem jest dopilnować, by od czasu wejścia na weselną salę, Para Młoda i ich goście nie musieli się niczym martwić, a jedynie cieszyć magią każdej chwili. Służymy radą odnośnie najdrobniejszych nawet szczegółów przyjęcia, ale jednocześnie jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i prośby - z radością podejmujemy się realizacji nowych wyzwań.  

Tego dnia oddajemy do Państwa dyspozycji przestronną, nowo wyremontowaną, klimatyzowaną salę mieszczącą do 150 osób. Elegancki wystrój, stoły zdobione żywymi kwiatami oraz urokliwy park znajdujący się przy obiekcie zapewniają niepowtarzalny klimat.  Cieszymy się profesjonalnym zapleczem kuchennym przystosowanym do wymogów HACCP. Oprócz nowoczesnych urządzeń, nowo wyremontowana kuchnia wyposażona jest również w stary piec kaflowy, na którym kucharze z wieloletnim doświadczeniem gotują zarówno tradycyjne, jak i wymyślne potrawy. Od lat kuchnia nasza cieszy się świetną opinią klienta. Naszym atutem jest niepowtarzalny smak i obfitość podawanego jedzenia. 

Zapewniamy również profesjonalną obsługę kelnerską, dekoracje stołów i parking dla gości weselnych. 

Do dyspozycji nowożeńców oddajemy również pokój małżeński GRATIS. Dodatkowo również w ofercie 4 pokoje z łazienką, łóżkiem małżeńskim i możliwością dostawki w jednym z nich. Na prośbę klienta organizujemy większą ilość noclegów poza terenem obiektu, zapewniając przy tym transport gości. 

Oferujemy także:

 • czekoladowa fontanna z dodatkami w formie owoców i przeróżnych słodkości
 • candy bar – stół słodkości
 • napój firmowy „bezalkoholowe mojito”
 • stół wiejski
 • poncz owocowy
 • cytrynówka z miąszem własnej produkcji
 • likier jajeczny własnej produkcji
 • animatorka dla dzieci + pokój gier i zabaw 

Oprócz tego istnieje możliwość nawiązania współpracy z konsultantką, która pomaga przy najdrobniejszych szczegółach związanych ze ślubem i przyjęciem weselnym, zaczynając od zaproszeń weselnych, kończąc na miesiącu miodowym. 

Zapraszamy do kontaktu!

 • Noclegi
 • Ogród
 • Parking
 • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Siekierczyn, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót