Zapytanie
74... telefon

Dom Weselny u George'a

Starczówek 77A, Starczówek, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Oława, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Paczków, Strzelin, Bardo

74... telefon
Wyświetleń: 30964


Średnia ocena: 5 z 35 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

150 zł / os

Liczba gości

od 30 do 140

WIRTUALNY SPACER

Szukając idealnej sali weselnej warto się skierować do źródła rzeki Oława. Właśnie tu, w pięknej okolicy, która latem zachwyci łanami zbóż i zielenią łąk, a zimą pięknym krajobrazem w bieli, leży Starczówek gm. Ziębice – niezwykłe miejsce z wyjątkowym krajobrazem. W takich okolicznościach przyrody każda uroczystość zyska właściwą oprawę, a wspomnienia będą tak szczególne, jak to tylko możliwe.

Czy planujecie Państwo duże, huczne wesele połączone z poprawinami, czy kameralne przyjęcie weselne, z przyjemnością zorganizujemy je w naszym Zajeździe. Urządzimy Państwu wesele jak w pałacu, a koszty dostosujemy do indywidualnych możliwości.

Wesele w Zajeździe u George'a ® w Starczówku będzie spełnieniem marzeń

ZOBACZ FILMIK

Tak jak przyszli Nowożeńcy planują każdy dzień przedślubnych przygotowań, tak właściciele i załoga Zajazdu według szczegółowego planu podchodzą do organizacji wesel. Niezbędne jest skoordynowanie wielu działań, które składają się na powodzenie danej uroczystości. Od pierwszej wizyty w naszym Zajeździe przekonacie się Państwo, że stawiamy na miłą współpracę, wzajemne zaufanie i elastyczność w każdej sferze związanej z organizacją Państwa przyjęcia.

Priorytetem podczas organizacji wesela jest dla nas spokój i beztroska Młodej Pary podczas ich wesela, a także komfort wszystkich weselnych gości.

Klucz do udanego przyjęcia weselnego

Organizacja wesel u George'a sala2Wesele w naszej przestronnej, ale też przyjemnej sali bankietowej to propozycja dla osób, które chcą poczuć radość świętowania, ujętego w ramy dobrego stylu. Zawsze ciekawe i atrakcyjne dekoracje, pięknie nakryte stoły i odpowiednio dobrane światło tworzą klimat podkreślający uroczysty wymiar spotkania, dając impuls do wspólnego ucztowania oraz zabawy.

Zapewniamy też sprawną i dyskretną obsługę kelnerską, więc dania na stoły trafią gorące, a Państwu pozostanie zachwyt nad smakiem potraw.

Dodatkowe atrakcje, które możemy zaproponować, aby uświetnić Państwa przyjęcie weselne i uczynić je wyjątkowym to:

* czekoladowa fontanna,słodki weselny kącik na sali bankietowej
* podświetlane fontanny alkoholowe z ponczem,
* drink bar, w którym barman spełni Państwa marzenia o wyszukanych trunkach,
* chłopski stół,
* słodki bufet z ciastem, chłodzony nawiewem dla zachowania świeżość wypieków.

Omawiając z Państwem szczegóły przyjęcia weselnego bierzemy pod uwagę zarówno Państwa oczekiwania, jak i możliwości finansowe. Podczas pierwszego spotkania po ustaleniu szczegółów przedstawiamy kosztorys, więc wszystkie opłaty ustalane są wcześniej, bez niespodziewanych dodatków w toku dalszych przygotowań.

Bez względu na wybraną przez Państwa opcję, sala będzie pięknie udekorowana, potrawy rozpieszczą kulinarnie smakiem, a podane będą w sposób cieszący oko i w ilościach pozwalających nabrać sił do weselnych tańców.

Zaangażowani w organizację przyjęć weselnych

Udane przyjęcie weselne to takie, na którym także Państwo Młodzi są gośćmi. Odciążamy zatem naszych Nowożeńców od wszelkich trosk związanych z organizowaniem przyjęcia weselnego, aby również w jego trakcie bawili się beztrosko, celebrując w kameralnej atmosferze zawarcie związku małżeńskiego, lub tańcząc do białego rana. Bez względu na porę roku i charakter przyjęcia, uczynimy je jedynym w swoim rodzaju.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sabina 2024-04-16 18:19:20

Ocena: 5

Wesele dopracowane w każdym szczególe. Widać że obsługa zna się na rzeczy. Elegancko przygotowana sala weselna. Dużo miejsca do tańczenia. Profesjonalna obsługa kelnerska Bardzo dobra kuchnia. Polecam

Z Zuzia 2024-02-19 18:35:49

Ocena: 5

Eleganckie miejsce. Profesjonalnie i ładnie przygotowane wesele. Świetne jedzenie. Dobra o obsługa kelnerska. Przestronna sala bankietowa. Wesele na piątkę.

K Karolina 2024-01-16 06:15:36

Ocena: 5

Wesele jak najbardziej udane. Elegancko przygotowany lokal, przestronna sala weselna. Ładnie nakryte stoły i zastawione pysznym jedzeniem. Potrawy smaczne i urozmaicone. Wszystko świeże i w odpowiedniej ilości. Obsługa sprawnie i profesjonalnie dbała by gościom niczego nie brakowało. Polecam

K Karol 2023-11-14 10:19:38

Ocena: 5

Piękne wesele było w tym miejscu> elegancko przygotowana sala bankietowa. Świetne jedzenie. Sprawna i zgrana obsługa. Zabawa była perfekcyjna.

J Julita 2023-08-17 06:35:55

Ocena: 5

Wesele bardzo mi sie podobało. Ładna okolica, ładnie urzadzony lokal. Piękna i przestronna sala bankietowa. Eleganckie nakrycia. Cała impreza dopracowana w każdym szczególe. Pyszne, urozmaicone i dobrej jakości jedzenie. Obsługa na wysokim poziomie. Polecam

K Katarzyna 2023-06-13 08:06:45

Ocena: 5

Wesele dopracowane w każdym szczególe. Bardzo ładnie przygotowana sala bankietowa, elegancko nakryte stoły. Mnóstwo pysznego i urozmaiconego jedzenie. Obsługa kelnerska zawsze na stanowisku, miła, sprawna i elegancko ubrana. Polecam

K Kasia 2023-04-03 18:16:07

Ocena: 5

Wesele elegancki i przygotowane z klasą i gustem. Elegancki lokal, przestronny i z dużą ilością miejsca od zabawy. Smaczne i urozmaicone jedzenie. Profesjonalna obsługa. Miejsca godne polecenia.

M Mirek 2023-03-20 10:03:17

Ocena: 5

Elegancki lokal, eleganckie wesele. Pyszne i urozmaicone jedzonko. Profesjonalna obsługa. Polecam

Z Zuzka 2023-02-10 08:57:45

Ocena: 5

Piękne miejsce. Okolica klimatyczna. Ładnie urzadzony ogród. Wnętrza elegancki i dopracowane. Przestronna sala balowa. wesele perfekcyjnie zorganizowane. Świetna kuchnia, profesjonalna obsługa, dobra muzyka. Polecam

J Justyna 2022-11-14 18:05:31

Ocena: 5

Moja koleżanka wyprawiła wesele ze swoim mężem w tym miejscu. Bardzo fajna impreza dopracowana w każdym szczególe. Elegancka i przestronna sala bankietowa, dobra kuchnia i profesjonalna obsługa. Polecam

Tagi: Starczówek, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Obiady Weselne

Powrót