Zapytanie
603... telefon

Dwór Ulejno

Ulejno 1, Środa Wielkopolska, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Luboń, Kórnik, Kościan, Śrem, Gniezno, Września, Miłosław

603... telefon
Wyświetleń: 970


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

250 zł / os

Liczba gości

od 50 do 80

Dwór Ulejno

Klasyczny dwór położony we wsi Ulejno, otulony malowniczym parkiem, zlokalizowany 40 km od Poznania. Miejsce ugości do 80 osób a dostępna przestrzeń daje możliwości zorganizowania zarówno hucznych wesel jak i kameralnych wydarzeń.

Atmosfera dworu pozwala na urządzenie wesela w stylu rustykalnym, vintage, klasycznym, albo takim, który jest Wam najbliższy. Nastrojowe wnętrza w amfiladzie pozwalają na najróżniejsze konfiguracje stołów, strefy relaksu i tańca. Klimatyczny wystrój wnętrz z epoki sprzyja dobrej zabawie jak i kameralnym rozmowom. Wasi najbliżsi mogą się bawić zarówno w obiekcie jak i w parku na terenie którego można zorganizować ślub w plenerze.

W Ulejnie dysponujemy 6 sypialniami,  w których może nocować do 12 osób oraz przestronnym poddaszem dla kolejnych 6 osób. Obiekt dysponuje 4 łazienkami.

Przestrzeń parkowa zachęca do aktywności na powietrzu lub korzystania ze strefy chilloutu. Współpracujemy ze sprawdzoną i zaprzyjaźnioną firmą cateringową „Rodzinna Pracownia Kulinarna”, która oferuje 3 autorskie warianty menu weselnego. Dbamy o to by nasza oferta bazowała na produktach ekologicznych, regionalnych i była dobrana sezonowo. W celu uzyskania szczegółowej oferty napisz do nas.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Środa Wielkopolska, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót