Zapytanie
501... telefon

Dworek Dębówko

Dębówko 1, Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Biskupiec, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Górowo Iławeckie

501... telefon
Wyświetleń: 3177


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 200

Dworek Dębówko

Niepowtarzalny klimat dworskich sal, profesjonalna i miła obsługa oraz iście królewskie menu sprawią, że ślub i weselew „Dworku Dębówko” na Mazurach stanie się spełnieniem Państwa marzeń o tym pełnym szczęścia dniu.Dzięki urokowi mazurskiej natury oraz dbałości o najmniejszy szczegół sprawimy, że ślub i wesele w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski będzie niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla Pary Młodej, ale dla wszystkich gości weselnych.

Podczas organizacji wesela zapewniamy Państwu:

apartament dla Młodej Pary: GRATIS,wino musujące na toast powitalny na cześć Młodej Pary: GRATIS,menu dla dzieci do 4 roku życia: GRATIS,chlebek powitalny: GRATIS,podstawowa dekoracja sali : GRATIS,noclegi dla gości weselnych w specjalnych cenach,cały obiekt i teren przynależny do Dworku stanowi świetną oprawę do sesji zdjęciowej,poprawiny w cenie wesela,wykwintne menu w 3 wersjach cenowych.

Wesele w Sali Platynowej

...idealnej na przyjęcia dla 120 osób z parkietem do tańca i klimatyzacją. Komplet dwóch Sal Platynowej (stoły biesiadne) i Złotej (sala taneczna) przygotujemy wesele dla 200 osób obydwie sale posiadają klimatyzację.

Wesele w Sali Złotej

...możemy zorganizować kameralnedo 40 osób z parkietem i klimatyzacją.Komplet dwóch Sal Platynowej (stoły biesiadne)i Złotej (sala taneczna) przygotujemy wesele dla 200 osób obydwie sale posiadają klimatyzację.

Wesele plenerowe

W swojej ofercie posiadamy Pawilon Weselny Plenerowy mieszczący do 150 osób z parkietem do tańca.

Imprezy okolicznościowe

Pomożemy Państwu w zorganizowaniu udanego spotkania oraz będziemy czuwali nad jego prawidłowym przebiegiem.Wielofunkcyjność naszych sal stwarza Gościom wiele możliwości organizacyjnych. Wszystkie sale są klimatyzowane i profesjonalnie wyposażone.Połączyliśmy urok staropolskiej tradycji z komfortem nowoczesności.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bartoszyce, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Dworek na Wesele, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem

Powrót