Zapytanie
509... telefon

Konrad Poświata Fotografia

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Ełk, Biskupiec, Szczytno, Olsztynek, Ostróda, Mrągowo, Elbląg, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Giżycko, Ryn, Morąg, Mikołajki, Dobre Miasto

509... telefon
Wyświetleń: 827


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Konrad Poświata Fotografia

Moja przygoda z fotografią zrodziła się z czystej pasji. Odkąd pierwszy raz zastanowiłem się nad pierwszym kadrem i uchwyceniem światła w przemyślany sposób minęło ponad 15 lat.

Z czasem uświadomiłem sobie jak wiele wspólnego ma moje nazwisko z fotografią – poświata to kosmiczne zjawisko światła niebieskiego a fotografia to właśnie rejestrowanie światła. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem dźwięk wyzwalanej migawki zdałem sobie sprawę dlaczego noszę takie nazwisko.

Dzięki fotografii postrzegam rzeczywistość przez pryzmat kadrów i dynamiki zmieniającego się światła. Fotografowanie daje mi niezwykłą satysfakcję i spełnienie zawodowe. Fotografia bardzo dużo wniosła do mojego życia. Dzięki niej poznałem moją wspaniałą żonę Wiolettę. Moja praca pozwala mi ciągle poznawać nowych niesamowitych ludzi, nowe miejsca i smaki.

Nauczyła mnie pokory, wytrwałości a przede wszystkim wdzięczności, za to, że mogę pracować spełniając swoją pasję.

Chcę dzielić się z wami  radością, którą daje fotografia i zatrzymywać w kadrze Wasze wspaniałe chwile, do których możemy wracać dzięki fotografiom.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót