Zapytanie
781... telefon

Gościniec u Lusi

Rudnowska 68, Głogów, Dolnośląskie,

W pobliżu: Rawicz, Lubin, Polkowice, Białołęka, Góra, Rudna, Szlichtyngowa, Grębocice, Turów, Smardzów

781... telefon
Wyświetleń: 414


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 110

Gościniec u Lusi - idealny na wesele i przyjęcia okolicznościowe


Gościniec u Lusi to nowy, wspaniały ośrodek na terenie Głogowa oferujący dwie klimatyzowane sale na 110 i 40 osób, wykończony w nowoczesnym stylu, w najwyższym standardzie. Do dyspozycji gości oferujemy dodatkowo duży bezpłatny parking. Przyjmujemy zamówienia na uroczystości od 20 gości wzwyż. 

Zapewniamy profesjonalną organizację: Przyjęć Weselnych, Komunii, Styp, Chrzcin, Uroczystości Jubileuszowych, Sylwestra, Imprez Okolicznościowych, Spotkań Firmowych, Konferencji, Szkoleń i Prezentacji.

Nasza sala wyróżnia się nowoczesnym wystrojem oraz przestronnym tarasem zewnętrznym. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji wesel plenerowych, co pozwoli uczynić Waszą uroczystość jeszcze bardziej wyjątkową. Nasz katering gwarantuje najwyższą jakość dań, a nasi doświadczeni kucharze przygotują wyśmienite menu dostosowane do Państwa gustów. Dodatkowo oferujemy darmowy parking oraz łatwy dojazd, aby zapewnić wygodę naszym gościom.

Niech Wasza uroczystość stanie się niezapomnianym wydarzeniem w jednej z najpopularniejszych sal w Głogowie. Skontaktujcie się z nami i zarezerwujcie termin już teraz!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Głogów, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót