Zapytanie
500... telefon

Kalinowy Park

Wojska Polskiego 181, Sosnowiec, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Jaworzno, Chorzów, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Zawiercie, Czeladź

500... telefon
Wyświetleń: 2463


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kalinowy Park

Kalinowy Park to klimatyczne miejsce stworzone z pasją.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w branży gastronomicznej pozwoliło nam przygotować dla Państwa nowoczesną, elegancka i wygodną salę bankietową, która zlokalizowana jest w zielonym i zacisznym zakątku Sosnowca. Dysponujemy ogrodem letnim, który może być miejscem zaślubin, jak również imprez plenerowych z grillem czy sesji zdjęciowych. Indywidualne podejście do każdej uroczystości pozwoli nam przygotować ofertę z dbałością o szczególne życzenia Państwa i potrzeby Waszych Gości.

Otaczający nas brzozowy park tworzy niezapomnianą [intymną i kameralna] atmosferę, a pobliski nowoczesny plac zabaw dla dzieci jest dodatkową zaletą. Znajdujący się nieopodal hotel ułatwi Państwu organizację uroczystości z udziałem rodziny i przyjaciół z najdalszych zakątków świata. Posiadamy duży i wygodny parking dla samochodów osobowych i autokarów, a dogodna lokalizacja w centrum Zagłębia Dąbrowskiego, jak i w pobliżu śląskich miast: Katowic i Mysłowic oraz bezpośrednie sąsiedztwo węzła drogowego S1, jest dodatkowym atutem.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sosnowiec, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Mieście, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem

Powrót