Zapytanie
607... telefon

Karczma Jorgula

Bieszczadzka 2b, Nowa Dęba, Podkarpackie,

W pobliżu: Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Tarnowska Wola

607... telefon
Wyświetleń: 3351


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 150

Karczma Jorgula – idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Witamy w naszej Karczmie zbudowanej z potężnych jodłowych bali, gdzie stara tradycja architektury i zwyczajów harmonijnie przeplata się z nowoczesnością.

Ugościmy Was niepowtarzalnymi smakami i zmysłowymi zapachami potraw szlacheckiej i chłopskiej kuchni polskiej, opartych na starych przepisach naszych babek i prababek.

Pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby atmosfera panująca w Karczmie, jej urokliwe wnętrza, stare sprzęty, miła i profesjonalna obsługa pozwoliły Wam zrelaksować się i choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach, oddając się biesiadzie oraz aby chwile spędzone w naszej Karczmie pozostały na długo w Waszej pamięci.

Przyjęcia & Bankiety 

Zapewniając Państwu pomoc oraz fachowe doradztwo, z uwzględnieniem Państwa życzeń i oczekiwań, w miarę naszych możliwości, przygotujemy dla Was każdą uroczystość – małą romantyczną kolację dla dwojga, chrzciny, komunie, wesela, stypy, urodziny, imieniny, jubileusze a także uroczystości firmowe; konferencje, szkolenia, narady, bankiety, spotkania opłatkowe i noworoczne, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne.

Miła i profesjonalna obsługa zadba o poczucie właściwego klimatu dla prowadzonych spotkań i uroczystości.

  • Ogród
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kamila 2022-04-27 10:36:08

Ocena: 5

Świetna atmosfera i pyszne jedzenie :)

Tagi: Nowa Dęba, Lokale weselne, Domy weselne, Obiady Weselne

Powrót