Zapytanie
600... telefon

Leśna Prowincja

Kęszyca Leśna 21, Międzyrzecz, Lubuskie,

W pobliżu: Świebodzin, Pszczew, Sulęcin, Popowo

600... telefon
Wyświetleń: 222


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Leśna Prowincja - idealna na wesele i przyjęcia okolicznościowe


Leśna prowincja to idealne miejsce na wyprawienie przyjęć okolicznościowych, takich jak roczki, chrzciny, komunie itd. Wyjątkowa lokalizacja oraz przestronna, klimatyczna sala dają gwarancję zadowolenia klientów. Obszerny teren zewnętrzny otoczony lasem oraz pokój zabaw dla dzieci zapewni pełnie atrakcji dla najmłodszych. Bliskość natury, świeże powietrze, profesjonalna obsługa i miła atmosfera to zdecydowanie główne atuty naszego Ośrodka.

Na terenie naszego ośrodka znajduje się piękna kaplica, w której może odbyć się wasza ceremonia zaślubin. Do decyzji pary młodej pozostawiamy wybór miejsca, w którym chcieliby powiedzieć sobie sakramentalne: TAK! W ramach naszej oferty zadbamy o odpowiedni wystrój sali oraz organizację uroczystości sakramentalnej.

Wymarzone przyjęcie weselne w środku malowniczego otoczenia. Ten wyjątkowy dzień na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. To niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej Pary Młodej. Nasi specjaliści zapewnią Wam pomoc w wystroju, doborze odpowiedniego menu, tak aby zapewnić jak najlepszy klimat tego wydarzenia.

W naszym ośrodku zapewniamy nie tylko wyjątkowe doświadczenia kulinarne, ale także komfortowy pobyt na najwyższym poziomie.

Nasz ośrodek oferuje bogate zaplecze rekreacyjne. Możesz skorzystać z naszych atrakcji, które umilą Twój czas wolny. Bez względu na to, czy preferujesz aktywny wypoczynek, czy relaks w pełnym spokoju, nasze zaplecze noclegowe i rekreacyjne spełnią Twoje oczekiwania.

Zapraszamy Cię do podziwiania piękna otaczającej przyrody i cieszenia się spokojem naszego ośrodka.

  • Noclegi
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Międzyrzecz, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót