Zapytanie
696... telefon

Montenegro Dom Przyjęć

Wodzisławska 5, Świerklany Dolne, Śląskie,

W pobliżu: Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój

696... telefon
Wyświetleń: 16807


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 150

Montenegro Dom Przyjęć - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Dom Przyjęć Montenegro, który dziś mamy możliwość Wam przedstawić, to nasze zrealizowane marzenie. Z dumą chcemy zaprezentować Państwu miejsce, w które wkładamy ogromne serce, zaangażowanie, mnóstwo czasu oraz pokłady cierpliwości.

Profesjonalna, wykwalifikowana kadra, harmonia smaku,
elegancja – to nasza domena.


Nasz obiekt znajduje się w Świerklanach, niedużej miejscowości na Górnym Śląsku, zaledwie 2 kilometry od autostrady A1, na trasie Żory-Wodzisław.

Ze względu na łatwy dojazd i przyjemne położenie w otoczeniu zieleni, Dom Przyjęć MONTENEGRO, to idealne miejsce dla wszystkich, którzy marzą o wspaniałym przyjęciu weselnym, uroczystości rocznicowej, a także innych okazjach do spędzenia wspaniałego czasu w gronie rodziny i przyjaciół, przy wytwornych daniach, przygotowanych przez najlepszych szefów kuchni z naszej śląskiej okolicy.


Dla Państwa dyspozycji oddajemy dwie eleganckie, przestronne i nowocześnie urządzone sale bankietowe, w których każda uroczystość, czy to indywidualnego Klienta, czy biznesowa, będzie miała wspaniałą oprawę.
Nasze wnętrza lokalu i jednocześnie kameralna atmosfera, przyjazna i profesjonalna obsługa sprawią, że każda uroczystość w MONTENEGRO będzie niezapomniana.

Wyjątkowe chwile w wyjątkowym miejscu.
Profesjonalna, wykwalifikowana kadra, harmonia smaku, elegancja - to nasza domena.

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Świerklany Dolne, Lokale weselne, Domy weselne, Eleganckie Wesele

Powrót