Zapytanie
512... telefon

Oranżeria Nowosiółki

Nowosiółki 1B, Nowosiółki, Podlaskie,

W pobliżu: Białystok, Sokółka, Gródek, Supraśl, Czarna Białostocka

512... telefon
Wyświetleń: 640


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 150

Oranżeria Nowosiółki - idealna na wesele i przyjęcia okolicznościowe


Oranżeria Nowosiółki to piękna, nieograniczona przestrzeń, położona nad półhektarowym stawem, otulona lasem i śpiewem ptaków. Przestronne, otwarte wnętrza, wykończone naturalnymi materiałami w towarzystwie dużej ilości roślin wewnątrz, sprawią, że każda zaplanowana tu uroczystość, będzie dla Was wyjątkowa. 

Oranżeria Nowosiółki to idealne miejsce na organizację niezapomnianych wesel, to właśnie tu możecie spędzić Wasz najważniejszy dzień w życiu! Jako Stajnia Sowlany rozszerzamy naszą pasję o kolejny obiekt, jednocześnie będąc pewnym, że wieloletnie doświadczenie na pewno Was nie zawiedzie. Każda uroczystość jest dla nas bardzo ważna: przed, jesteśmy z Wami w stałym kontakcie, podczas reagujemy na wszystkie wyzwania, a po wspominamy wszystko ze wzruszeniem. Jesteście pod naszą stałą opieką. Dbałość o każdy szczegół, profesjonalna i jednocześnie rodzinna atmosfera oraz nasza pyszna „stajenna” kuchnia – to wszystkie składowe których potrzebujecie, aby stworzyć wesele Waszych marzeń.

Co Wasz czeka w oranżerii? 

Pierwszym pomieszczeniem jest obszerny, zaszklony hol, pełen roślin i miejsc do odpoczynku. Stare, antyczne kanapy, sofy i stoliki zapraszają do przycupnięcia i chwili oddechu. Duża sala z ogromną ilością okien, rozpoczyna się przestronnym parkietem z miejscem na zespół lub DJ. W centralnym jej miejscu stoi stół Pary Młodej, a po dwóch stronach znajdują się okrągłe stoły, mieszczące 150 osób. Na sali są również zaaranżowane miejsca na dodatkowe atrakcje, jak kredens wiejski czy bar. Na słodkości i spokojny czas przy kawie mamy stylową kawiarnię z pięknym tarasem wychodzącym na las, już byśmy chcieli pić tam latte! Niedaleko budynku jest także drewniany, urokliwy domek, który Para Młoda może wykorzystać jako miejsce do przygotowań i później, do odpoczynku podczas wesela. To idealne miejsce do sesji czy błogosławieństwa, stąd para może także wyjść na ceremonię.  Oranżeria została „wpasowana” w piękny las. Widok z sali, zza stołu Pary Młodej, roztacza się na urokliwy stary staw, nad którym szczególnie magicznie wyglądają zachody słońca. Zagospodarowany teren obfituje w inspirujące dla fotografów miejsca, tworzymy naturalny ale nietuzinkowy plener!

Stworzone wnętrza ubrane są w ręcznie malowane przez nas ściany i malutkie detale, przestrzenie naszej nowej sali są zdecydowanie naszym wyróżnikiem i jednocześnie naszą wizytówką. Naturalne materiały, moc zielonych roślin, kolory ziemi i idea less waste – to główne cechy którymi kierowaliśmy się w wykończeniu i dekoracji nowego obiektu. Wiele materiałów wykorzystanych do upiększenia Oranżerii pochodzą z drugiej ręki, z pchlich targów, z rozbiórki. Do aranżacji wykorzystaliśmy zbierane latami kredensy, sofy, fotele i obrazki: wszystkie te rzeczy czekają już w Oranżerii. Chcieliśmy, żeby dostały drugie życie i niewątpliwie nam się udało!

Możecie Państwo zorganizować u nas również ślub w plenerze. Piękna i naturalna przestrzeń a także stary las wokół Oranżerii sprawią, że ten moment pozostanie w waszych wspomnieniach na długo! Ruiny starego domku, leśna ścieżka czy pomost nad wielkim stawem: wszystkie te zakamarki możemy zaaranżować żebyście właśnie w tej scenerii powiedzieli sobie „Tak”! Będzie to miejsce wyciszenia, w którym tylko ptaki prowadzą spór, czyja przysięga była piękniejsza.

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nowosiółki, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele

Powrót