Zapytanie
512... telefon

Przy Patykach

Kolonia Łobudzice 18c, Zelów, Łódzkie,

W pobliżu: Bełchatów, Łask, Buczek, Kluki, Szczerców, Widawa, Grabica

512... telefon
Wyświetleń: 1019


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 220

Przy Patykach

Duża sala na duże okazje. Oferujemy Państwu jedną z naszych największych sal, która dopasuje się do każdej uroczystości pozwalając na liczną frekwencję gości. Układ stołów prostych, bądź okrągłych idealnie komponuje się z całym otoczeniem oraz wystrojem sali. Każda ze ścian bocznych obiektu, posiada dodatkowe wyjścia, umożliwiając komfortowe przemieszczanie się i komunikację z różnymi częściami sali. Duża sala mieści do 220 osób.

Obiekt “Przy Patykach” to miejsce, które oferuje szeroki zakres usług związanych z organizacją imprez okolicznościowych oraz konferencji. Posiada piękne, klimatyzowane sale, które doskonale nadają się na organizację hucznych lub kameralnych przyjęć weselnych oraz innych imprez okolicznościowych. Sale są pięknie udekorowane, a do dyspozycji gości są najprawdziwsze włoskie kryształy, które tworzą niesamowity klimat i wprowadzają wyjątkową atmosferę.

W przypadku chęci organizacji przyjęcia na świeżym powietrzu, “Przy Patykach” oferuje również możliwość organizacji przyjęcia w plenerze, blisko natury. Obiekt otoczony jest piękną naturą, która pozwoli Państwu na stworzenie niesamowitej, niepowtarzalnej atmosfery.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zelów, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót