Zapytanie
+48... telefon

Przy Złotej Wyspie

Leśna 62, Złotoria, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Łysomice, Grębocin, Lubicz Dolny, Mokre, Cierpice

+48... telefon
Wyświetleń: 38204


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 120

Przy Złotej Wyspie

Przy Złotej Wyspie położone w sąsiedztwie miasta Torunia - w malowniczej Dolinie Drwęcy w miejscowości - Złotoria zaprasza wszystkich gości do wyprawienia swojego wesela, jubileuszu, I komunii swojego dziecka, wymarzonej imprezy plenerowej, koncertu oraz imprezy firmowej.

Bliskość natury i cudowne krajobrazy, a przy tym niewielka odległość od centrum Torunia sprawiają, iż "Przy Złotej Wyspie" to idealne miejsce do organizacji wszelkich imprez okolicznościowych i firmowych. "Przy Złotej Wyspie" położona nad wodą wśród starych dębów to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny.

 

Zapraszamy do organizacji swojego wesela zarówno w miesiącach letnich (preferowany namiot)
jak i zimowo-jesiennych (preferowany budynek)

  

Serdecznie Zapraszamy!
  

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2014-07-11 08:29:14

Ocena: 5

Bardzo polecam lokal przy Złotej Wyspie. Bawiłam się tam ostatnio na weselu. Miejsce pełne uroku, jedzenie pyszne, a obsługa bez zarzutu. Wesele było w namiocie, co dodawało jeszcze większego uroku. Nawet komary nie przeszkadzały, bo wszystko było spryskane. Polecam

M Marek 2013-07-19 10:35:31

Ocena: 5

Jest w okolicy jakiś nocleg ?

D Dorota i Miłosz 2013-07-04 08:22:36

Ocena: 5

Lokal gorąco polecam. Nasze wesele w lokalu Przy Złotej Wyspie było magicznie i niezapomniane. Mieliśmy zabawę w namiocie na zewnątrz. Pogoda dopisała, więc na wszystkich ogromne wrażenie zrobiła niezwykle urokliwa okolica. Kontakt z Panią Eweliną (właścicielką) uważam za bardzo udany. Profesjonalnie podchodzi ona do tematu. Cały lokal był do naszej wyłącznej dyspozycji. Goście bardzo chwalili sobie przepyszne, urozmaicone jedzenie. Naprawdę warto!

Tagi: Złotoria, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele nad Jeziorem, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Obiady Weselne

Powrót