Zapytanie
574... telefon

Ranczo Nad Rozlewiskiem

Doleck 56, Nowy Kawęczyn, Łódzkie,

W pobliżu: Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Radziejowice, Mszczonów, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Biała Rawska, Głuchów, Kowiesy

574... telefon
Wyświetleń: 202


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

250 zł / os

Liczba gości

od 10 do 200

Ranczo nad Rozlewiskiem - idealne na wesele i przyjęcia okolicznościowe


Ranczo Nad Rozlewiskiem to wyjątkowe miejsce z klimatem pozostającym długo w pamięci. Naszą przestrzeń dedykujemy na: przyjęcia weselne, przyjęcia okolicznościowe (chrzciny, komunie…), urodziny 18ste/19ste - każde, bo czas jest istotny. Organizujemy studniówki, bankiety, konferencje, imprezy firmowe. Kreujemy wydarzenia - jakich się nie zapomina!

Ranczo nad rozlewiskiem jest w otoczeniu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, na terenie Rezerwatu Przyrody, przy rzece Rawka, z bardzo dobrym połączeniem z Autostradą A2. Dojazd z Warszawy: ok. 60 min., z Łodzi ok. 45 min.

Nasza sala to idealne miejsce na organizację wesel. Oddajemy do państwa dyspozycji nowoczesną, klimatyzowaną salę zdolną pomieścić do 200 osób. Dodatkową atrakcją jest piękny ogród otaczający całą posiadłość. Zapewniamy salę weselną do 200 miejsc, usługi cateringowe, drink bar, czerwony dywan na powitanie, apartament dla nowożeńców, pokoje noclegowe dla gości, nakrycia na krzesła w cenie wesela, klimatyzowana sala, ogrodzony plac zabaw, zdjęcia w plenerze dla Młodej Pary bez dopłaty, przestronny ogród ze stawem, oświetlony parking, bezpieczny i ogrodzony teren. 

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nowy Kawęczyn, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót