Zapytanie
606... telefon

Sala Bankietowa Dworek Kleszczewo i Oranżeria w Stylu Boho

ul. Północna 20, Kleszczewo, Pomorskie,

W pobliżu: Gdańsk, Pruszcz Gdański, Kolbudy, Kowale, Przejazdowo

606... telefon
Wyświetleń: 7428


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 200

Sala Bankietowa Dworek Kleszczewo i Oranżeria w Stylu Boho

Przemiła Paro Młoda !  Skoro przeglądasz zdjęcia naszego Dworku Kleszczewo, to zapewne świadczy o twoim dobrym guście :), nie tylko zdjęcia przyciągają wzrok, bo dalej będzie już tylko coraz lepiej. Poza tym po obejrzeniu obiektu wrażenie zostawimy po sobie jeszcze mocniejsze. "W tych pięknych okolicznościach przyrody" organizujemy najpiękniejsze wesela z klasą lub w stylu boho.

Unikatową sprawą jest to, iż jako jedni z nielicznych dysponujemy obiektem o charakterze klasycystycznego dworku, ale co ważniejsze do niego dostawiliśmy dużą całoroczną oranżerię w stylu boho gdzie znajdziecie wliczone w cenę czyli bez dodatkowej opłaty: okrągłe stoły z ażurowymi krzesłami, obrusy w różnych kolorach, kolorowe światła podświetlające okna, podwieszany sufit z girlandami, klimatyzację, wentylację, ściankę w tle Pary Młodej.

To nie wszystko. Obiekt otacza duży teren, w tym: parking, park, plac zabaw, trawnik, oczko wodne, co stanowi przestrzeń do ślubów w plenerze, spacerów, zabawy dla dzieci i dorosłych. Całe miejsce jest wyłącznie do Waszej dyspozycji. Mamy kilkuletnie doświadczenie w organizacji wesel, przygotowywaniu posiłków, serwowaniu ich w przemiłej atmosferze. Dbamy o spełnienie wszystkich najmniejszych szczegółów określonych w ustaleniach. Poświęcamy na przygotowanie wesela tyle czasu, ile wymaga tego sytuacja.

Naszym atutem jest niewątpliwie zaoferowanie najlepszego produktu jakim jest to urokliwe miejsce wraz z obiektem, terenem i naszą załogą a wszystko to w przystępnej cenie.

Menu od osoby zaczyna się już od 200 zł.
Mamy 4 warianty menu.

Para Młoda otrzymuje od nas w prezencie:

* apartament małżeński,
*  atrakcję weselną w postaci dzika lub indyka lub swojskiego stołu,
*  samochód do ślubu,
*  nie pobieramy "korkowego", ani żadnych dodatkowych kosztów.

Nasza oferta jest transparentna i o jej szczegółach można w większości dowiedzieć się z naszej strony internetowej (zakładka oferta/menu). Terminy po sezonie zwykle są promowane poprzez obniżenie ceny. Elastycznie podchodzimy do potrzeb klientów, w taki sposób, że ofertę dostosowujemy do wymagań i oczekiwań Młodej Pary. Oprócz apartamentu dla nowożeńców dysponujemy 4 pokojami wraz z dostawkami możemy przenocować 15 osób. Jeśli to nie spełni potrzeb noclegowych , to rozwozimy naszym BUS-em gości pod wskazane adresy lub do zaprzyjaźnionego pensjonatu czy hotelu. Nasze wyroby cukiernicze są tworzone wg domowych receptur: torty, ciasta i candy bar. Tort weselny wykonujemy wg przesłanego zdjęcia, tak by spełniał oczekiwania Pary Młodej.

Temat dekoracji jesteśmy w stanie przygotować niedużym kosztem ze względu na to, że nasze miejsce samo w sobie posiada tyle uroku, iż niewiele trzeba dodatkowych zabiegów aby w tym najważniejszym dniu przedstawiał się idealnie, sporo materiałów dekoracyjnych posiadamy własnych i nie pobieramy opłaty za ich użytkownie. Jedynym więc kosztem dekoracji są cięte kwiaty. I w zależności od pokaźności bukietów ich cena może kształtować się między 2000-5000 zł.

Poprawiny zazwyczaj trwają od 14.00 - 20.00 i ze względu na spory teren dookoła, bardzo ciekawie wychodzą w formie niezobowiązującego grilla.

Oferujemy również samochód wiozący do śluby, który w szczególnym przypadku możemy sprezentować Parze Młodej.

Działamy w województwie pomorskim, w okolicach Trójmiasta, Pruszcza Gd, Tczewa i Starogardu. Mamy za sobą wesela wielu zadowolonych Par, które polecają nas swoim znajomym i rodzinie oraz wracają do nas na innych uroczystościach.

Do zobaczenia w Dworku Kleszczewo !

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kleszczewo, Lokale weselne, Domy weselne, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Dworek na Wesele, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele

Powrót