Zapytanie
601... telefon
Wyświetleń: 2515


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 40 do 160

Sala Bankietowa Hartek - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Sala bankietowa wyjątkowej urody w kompleksie z salami konferencyjnymi i zapleczem noclegowym wybudowana na leśnej polanie, tuż przy brzegu jeziora Hartowieckiego. Jest to stylowy i funkcjonalny zespół budynków, wykonanych w pełni z naturalnych surowców: kamienia, cegły, szkła i drewna.

Przestronne wnętrza – ponad 300 m2 sali, która pomieści do 160 osób, zaplecze gastronomiczne, bufet, szatnie, miejsce do zabawy dla dzieci oraz monitorowany parking. Kameralna sala na antresoli oraz dwa tarasy z widokiem na jezioro. Obok utrzymana w tym samym stylu sala konferencyjna świetnie nadająca się do udzielania ślubów cywilnych.

Sale znajdują się na nowo zagospodarowanym terenie, z wewnętrznym dziedzińcem, na którym można zorganizować imprezę plenerową nawet dla kilkuset osób.
Dla dzieci - nowoczesny, składający się z wielu atrakcyjnych urządzeń, plac zabaw. Zapewniamy zakwaterowanie - 200 miejsc noclegowych.

Za organizację imprez, ich obsługę oraz oprawę gastronomiczną odpowiada doświadczony personel. Działalność prowadzimy od 2003 roku. Pracujemy z pasją, by spełniać Wasze marzenia.

Wesele w wyjątkowej scenerii. Perfekcyjnie przygotowane i zrealizowane. Jedzenie i napitki najlepszej jakości i tyle, żeby było na bogato.
Jeśli tego właśnie szukasz….

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

D Daria i Mateusz 2022-12-02 11:36:29

Ocena: 5

Ośrodek Hartek na początku wybraliśmy ze względu na dużą bazę noclegową, potem zakochaliśmy się w sali, a wisienką na torcie była rozmowa z Panią Dorotą - menager ośrodka. Jeśli szukacie miejsca nietuzinkowego, z ogromnym potencjałem i kompleksową ofertą - od razu rezerwujcie termin. Sala jest przestronna i daje możliwości personalizowanej aranżacji, ani razu nie spotkaliśmy się z problemami. Jedzenie przepyszne, świeże, dopasowane do rodzaju imprezy, zadawalające nawet wymagające podniebienia, a ilości wypełnią najbardziej pojemne brzuchy. Ogromnym atutem jest położenie ośrodka, z daleka od zabudowań, nad jeziorem - co pozwala na szaloną imprezę bez zakłóceń, jak i cudowne wyciszenie na poprawinach. Jednak "Hartek" ma jeszcze jednego asa w rękawie - Panią Dorotę! Profesjonalistka w każdym calu, otwarta na najróżniejsze pomysły zestresowanej Panny Młodej, a do tego doświadczeniem i rozwagą bije na głowę menagerów największych hoteli. Doradzała, rozwiewała wątpliwości, uspokajała. Cała obsługa przemiła i bardzo pracowita. W Hartku czuliśmy się zaopiekowani i spokojni. Szczerze polecamy Daria i Mateusz :)

Tagi: Grodziczno, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele nad Jeziorem, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Obiady Weselne Olsztyn, Kameralne Wesele Olsztyn, Boho Wesele Olsztyn

Powrót