Zapytanie
601... telefon

Sala Bankietowa Lawenda

120, Nieprowice, Świętokrzyskie,

W pobliżu: Pińczów, Kazimierza Wielka, Busko-Zdrój, Działoszyce, Koszyce, Nowy Korczyn

601... telefon
Wyświetleń: 25905


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 100 do 300

Sala Bankietowa Lawenda

Sala Bankietowa Lawenda to nowo otwarte, wyjątkowe miejsce usytuowane 20 km od uzdrowiska Busko-Zdrój z dogodnym dojazdem i w malowniczej okolicy Nadnidziańskiego parku krajobrazowego Natura 2000, oddalonego od prywatnych posesji, co zapewnia gościom komfortowe warunki na uroczystościach. Zaledwie 2km od lokalu znajduje się słynny ogród w Młodzawach, idealny na sesje ślubną. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowane oraz wentylowane, przestronne, nowocześnie wykończone wnętrza z wyjściem na ogród, gdzie urzekająca zieleń wprowadzą Państwa w romantyczny nastrój oraz na długo pozostaną w pamięci. Sala Lawenda to miejsce spełniające wysokie standardy oraz plasujące się w czołówce tego typu obiektów w województwie. Cały teren jest ogrodzony, oświetlony, posiada duży i wygodny parking oraz pokoje hotelowe. W całym obiekcie do minimum ograniczono obecność schodów. Lokal jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych z racji braku progów i schodków oraz wyposażony jest w specjalny podjazd do wejścia głównego. Część taneczna i konsumpcyjna, także szatnie i hol znajdują się na jednym poziomie. Sprawia to, iż obiekt jest dużo bezpieczniejszy dla najmłodszych, a także pozwala komfortowo uczestniczyć w imprezie osobom starszym lub ograniczonym ruchowo. Do państwa dyspozycji oddajemy 14 miejsc noclegowych (w tym pokój dla nowożeńców w pakiecie) rozmieszczonych w 5 pokojach (z łazienkami i prysznicami). Menu w Lawendzie ustalamy indywidualnie. Proponujemy cały szereg potraw lub całych zestawów, w których mogą Państwo wybierać to, co odpowiada Waszym gustom i gustom gości.


Na naszej sali tanecznej staraliśmy się stworzyć komfortowe warunki. Do dyspozycji Państwa gości jest „parkiet”, aby nic nie przeszkadzało w jak najlepszej zabawie. Sala jest wyposażona w oświetlenie LED, dzięki któremu można płynnie zmieniać kolorystykę. Państwo młodzi mogą wybrać swój ulubiony kolor. Podczas ważnych momentów, jeśli jest taka potrzeba, uruchamiane jest specjalne oświetlenie ułatwiające zrobienie świetnych zdjęć i filmów.Ta część sali, jak i cały budynek wyposażony jest w klimatyzację i wydajną wentylację. Sprawia to, że utrzymujemy nie tylko przyjemną temperaturę, dbamy również o to, żeby nie było duszno. Sala taneczna została również wyposażona w panele akustyczne, dzięki czemu pogłos oraz echo są zredukowane, a hałas wytłumiony, co z kolei przekłada się na większy komfort zabawy na parkiecie.

Posiadamy również nowo dobudowaną oddzielną salę konsumpcyjną z okrągłymi stołami, mieszczącą dodatkowo około 100 gości. 


Zapraszamy serdecznie do śledzenia nas na Fecebook'u i na naszej stronie internetowej.

 

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

g gośc 2018-01-24 21:07:56

Ocena: 5

Piękna, przestronna sala, zadbany ładny teren dookoła. Polecam!

Tagi: Nieprowice, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót