Zapytanie
603... telefon

Sala Bankietowa Miravioli

Włocławska 61a, Szpetal Górny, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Płock, Inowrocław, Brześć Kujawski, Włocławek, Lipno, Gostynin, Sierpc, Ciechocinek

603... telefon
Wyświetleń: 6571


Średnia ocena: 4 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 40 do 200

Sala Bankietowa Miravioli - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Zapraszamy Państwa do wyjątkowej sali bankietowej usytuowanej w centralnej części Szpetela Górnego.

Organizujemy wesela, komunie, chrzciny, imieniny, urodziny, jubileusze, stypy, imprezy okolicznościowe, konferencje, spotkania firmowe.

Zachęcamy do rezerwacji terminów

  • Noclegi
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

O Ola 2023-03-18 06:52:41

Ocena: 2

W poszukiwaniu idealnej sali na wesele wybraliśmy się do Miravioli by zobaczyć sale i porozmawiać z menagerem. Sala jest bardzo ładna. Na tym koniec plusów i za to też jest druga gwiazdka na Google. Pierwsze wrażenie po rozmowie z Panią menager - bardzo średnie. Czuliśmy się jakbyśmy przeszkadzali mimo wcześniejszego umówienia spotkania. Odpowiedzi zbywające, musieliśmy prosić o oprowadzenie po budynku. Szkoda, że takie jest podejście firmy, u której możliwe jest pozostawienie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Chociażby ze względu na to wypadałoby wykazać się kulturą i zainteresowaniem w stronę potencjalnych klientów. Byłabym pełna obaw organizując tam tak wyjątkową uroczystość - brak jakiejkolwiek elastyczności. Wyszłam bardzo zawiedziona bo cały czar prysł po paru wymienionych zdaniach. W pewnej chwili myślałam, że mam zbyt wygórowane oczekiwania i wymagania, ale tydzień później byliśmy na rozmowie w innej sali gdzie zostaliśmy zupełnie inaczej potraktowani. Godzina na spotkanie, spokojna rozmowa w biurze ( a nie przez próg ). Odpowiedzi na wszystkie pytania, na które Pani menager sali Miravioli nie miała ochoty odpowiadać miała wysłać w mailu, którego do dnia dzisiejszego nie dostałam. PS usunięcie opinii z Google nie jest rozwiązaniem problemu :)

K Kasia 2022-06-25 05:38:24

Ocena: 5

Serdecznie polecam, bardzo dobre jedzenie, bardzo ladnie podane,kelnerzy mili schludnie i elegancko ubrani, Pani Arleta manager sali bardzo miła i pomocna osoba, sala przepiękna, czysta, z pewnością jeszcze tam wrócę

U Ula 2022-06-24 12:13:24

Ocena: 5

polecam

Tagi: Szpetal Górny, Lokale weselne, Domy weselne, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót