Zapytanie
507... telefon

Sala Bankietowa na Skarpie

Dzielna, Poręba, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Tychy, Mysłowice, Knurów, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Czeladź

507... telefon
Wyświetleń: 23542


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

200 zł / os

Liczba gości

od 30 do 180

Sala Bankietowa Na Skarpie

Chcielibyśmy powitać Państwa w Sali Bankietowej Na Skarpie w miejscowości Poręba. Znajdujemy się bezpośrednio przy drodze krajowej DK 78 na trasie Siewierz-Zawiercie. Dogodna lokalizacja pomiędzy Katowicami a Częstochową oraz dogodny dojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach to niezaprzeczalny atut naszej Sali.

Miejscowość Poręba to także doskonały punkt wypadowy do pobliskich zamków na Szlaku Orlich Gniazd Jury Krakowsko-Częstochowskiej (Siewierz, Podzamcze, Bobolice).

Sala Bankietowa Na Skarpie oferuje możliwość organizacji imprez do 180 osób. Specjalnie dla Państwa oddajemy elegancki wystrój, przestronne klimatyzowane wnętrze, własne nagłośnienie i zaplecze gastronomiczne oraz obszerny ogrodzony parking z podjazdem dla niepełnosprawnych. Pokój Matki i Dziecka oraz kącik zabaw dla dzieci


Dbamy o to, aby każda spędzona u nas chwila była dla Państwa wyjątkowa. W ten wyjątkowy dzień pragniemy ugościć Państwa w eleganckim wnętrzu, które zapewni wyjątkową oprawę niezapomnianej uroczystości. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową przeznaczona dla 180 osób.

Wierzymy, że wyjątkowa atmosfera, stylowy wystrój i doskonale skomponowane menu stanie się nie tylko tłem, ale także nieodłączną częścią Państwa wspomnień. Nie w każdej sali jest opcja wyboru kształtu stołów. My w swojej ofercie posiadamy do wyboru tradycyjne stoły prostokątne oraz ostatnio bardzo popularne stoły okrągłe.

Dzieci do lat 4 korzystają z wyżywienia nieodpłatnie.
Dzieci w wieku 4 -12 lat korzystają z wyżywienia w cenie 50% opłaty pobieranej od osoby dorosłej Cena poprawin to 50% ceny podstawowej wesela.


Sala Bankietowa Na Skarpie oferuje także możliwość organizacji uroczystości rodzinnych, firmowych oraz spotkań w gronie przyjaciół.

Organizujemy m.in.:
- chrzciny,
- komunie,
- stypy,
- osiemnastki,
- komersy,
- studniówki,
- jubileusze,
- przyjęcia pracownicze.

W przypadku jednoczesnego odbywania się kilku imprez istnieje możliwość podziału sali z dbałością o zachowanie prywatności i kameralnej atmosfery.

Oferujemy menu dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb.

Istnieje możliwość dodatkowo płatnej dekoracji stołów i sali. Odpłatnie możemy również przygotować wiejski stół oraz candy bar.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poręba, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót